Interupcia ako prebieha?

aknitka

ale ja netvrdím že meggy je neschopáčka. nechajme to tak. vy o koze, ja o voze. jasné že mi dobre padne keď mi naši pomôžu s malým, ale inak nie som na nich absolútne závislá. mamka postráži malého, poteší sa s ním, ja si môžem ísť niečo vybaviť ale to je všetko. a navariť meggy je to najmenej keď je z čoho, aj objednať si. ale aby bolo z čoho tak o to sa musia postarať rodičia. ja sa starám sama. a o tomto ja stále hovorím. to že sa meggy stará o bábätko je predsa samozrejmosť. ešte to by bolo aby aj toto nechala na rodičoch. píšeš že by ste všetko zvládli aj sami a čo je to všetko? to že sa postaráš o synčeka, navaríš a možno upraceš nie je všetko, to je to minimum. rodičia poplatia účty, urobia nákup, zaplatia aj ten internet za ktorým teraz sedíš. a presne pre toto jemitoluto sa chce svojho bábätka radšej vzdať. lebo vie že od rodičov nemôže očakávať žiadnu pomoc a podporu. a úprimne meggy keby si ty nemala takých skvelých rodičov, čo by bolo teraz s tebou a s maličkým?
a mojich svokrovcov sem nepleť. to nijako nesúvisí a ich pomoc mi absolútne nechýba. nepotrebovala som ju ani vtedy keď sa ešte dalo o ňu požiadať.

la femme

ahojte..jemitoluto, precitala som si par prispevkov a nejdem ta presviedcat, len som sa chcela vyjadrit k jednej veci co si pisala..pisala si, ze nechces, aby dieta vyrastalo v zlych piodmienkach, ze co ak sa nebude mat ako v rozpravke, bude mu chybat to, to, to.. no vies. ja zijem odmalicka v skromnych pomeroch, nikdy som nezila nejaku rozpravku, aj teraz som dost v blbej situacii,ale aj tak som vdacna za zivot. a keby sa moji rodicia vtedy rozhodli, ze ma nechcu bola by som na nich sakra nastvana, ze mi odopieraju sancu na zivot..

meggy10

ale z manzelovej strany ti moc nepomahaju. to je tiez chyba ved ani ja niesom odkazana vsetko by sme urcite zvladli aj sami myslis ze mne rodicia navaria alebo co? rano vypadnu a rob co chces ked chcem jest musim si navarit ked nestiham tak si objednam prepisujem poznamky jak sialena len aby som nevyzerala v skole jak hlupana ktora sa nedokaze nieco naucit a pritom nemam lahku skolu lebo chodim na ekonomicku a uctovnictvo sa nenaucim len tak z teorie.

sim

aknitka,

nenadobudla som pocit, ze meggy hodila vsetko na rodicov, o dieta sa stara sama, nedala ho do opatery rodicom. Ved prave rodicia su tu na to, aby svojim detom pomahali, ked ich potrebuju. Raz ona pomoze rodicom, ked to budu potrebovat, takze v nijakom pripade to nie je o tom, ze sa zbavuje zodpovednosti.

zuzic

aknutka meggy nehadze zodpovednost na rodicov. myslim ze teraz si utocila na nu. je normalna vec ze rodicia pomahaju detom. ona sa onho stara a rodicia jej len pomahaju tak co je na tom zle???

jajka001

aknitka meggy je esta mlada, podla mna je lepsie ked jej pomozu, ved sa o male stara ako vie, a uprimne, aj dospelej zene padne pomoc vhod

aknitka

sim v tom máš pravdu, že priviesť dieťa na svet je zodpovednosť. ale už nie je zodpovedné hodiť zodpovednosť na druhých, napr. na rodičov.

meggy10

ja si myslim ze to je normalna vec ze rodicia pomahaju neviem ako ty ale tebe asi nepomahali ze mas na vec taky nazor. mama mi pomoze ked pride o 5 ze si ho zoberu do spalne a tam s nim robia somariny a plus pomoze mi ho okupat ale ja som cely den s malym sama a riadim si tak aj skolu a vsetko ved hovorim ze maleho obleciem a letim na taxiku do skoly ale mne pomaha aj priatel vzdy ked moze pride ku malemu aby som mohla ist.

sim

Myslim, ze clovek, ktory prevezme na seba tu zodpovednoct, ze privedie na svet dieta a vychova ho, hoci aj s pomocou rodicov a v nie idelanych podmienkach, je mimoriadne silna osobnost.