Vulgárny partner

Príspevok v téme: Vulgárny partner
akodal

hm... ako s tým von...
Rozvádzala som sa kôli nemu. Hneď ako som sa presťahovala, začalo sa u nás peklo na zemi. Nie... nebil ma... používal (môj názor) krutejšie zbrane. Ty chudera... myslel som si že si inteligentnejšia... tie grcky čo varíš... a to sem nejdem písať vulgarizmi akými ma častuje... Odišla som. Poviete si prečo som s ním??? zas???... no... dala som mu tretiu možnosť dokázať mu, že ma ľúbi... (dovoľ mi ukázať ti ako sa dokáže muž kôli milovanej zmeniť, dovoľ mi milovať ťa, a iné drísty)Dovolila som... narodil sa nám krásny chlapko a ja som si predala byt (vo viere, že sa ozaj zmenil)a nasťahovala sa k nemu... Ako som mala v rukách papier o predaji, zrazu sa to jeho chcenie niečo dokazovať zmenilo... Keď sa ma dotkne, je mi zle a keď mu poviem že to nejde, tak mi povie... sa po.eb, alebo choď do riti. (jeho názor, že problémy sa nemajú ťahať do postele sú podľa mňa hlúposťou). Ja neviem prečo je to s ním tak... Potrebujem niečo urobiť, kôli deťom a sebe... chcem odísť... ako mu to povedať? kam odísť? ako to len spraviť??... došli mi sily, bojím sa či to zvládnem... cítim sa presne tak ako mi hovorí... úbohá, neschopná, chudera...

akodal

-Poznamto- nič nové zatial... Poslúcha, aspoň sa snaží a keď mu "občas ujde" vie mi pekne zdôvodniť, prečo mu ušlo... Keby si nerobila to a to, tak by to bolo v poriadku... Toľko vecí mi behá hlavou... len neviem, ako to podať :o((( on by mi na to povedal, že mám slabú vyjadrovaciu schopnosť... hlavne že on ju má bohatú :o)

poznamto

moj ex bol z rodiny - matka- labilna, otec - lampasak,tyran,doma mali tabulu s rozpisom. S rodicmi nekomunikoval, nenavidel ich. Bol to chudak. A bohuzial, on to po otcovi zdedil. Nezvladal stres, mal problemy so zaludocnymi vredmi, nestabilny, nestaly vo vztahoch, sestra casto hospitalizovana v Pezinku...

theoleander

Takychto mužov treba mučit za živa,kolko skody napachaju psychicky cloveka zničia.

A najhoršie je že Tyran Ta tak zdebta že po čase začneš verit tomu čim ta nalepkuje že si neschopna atd a v sebe začneš hladat chybu pochybovat o sebe.

Velmi ma zaujima ako vznikne taký človek?Kde sa stala chyba?Poznam pripad ked takýto tyran vyrastal v pohodli dostal maximum ba adokonca viac.Mam pocit že je to geneticky zakodovane hm?

akodal

Kak12...
To sa nedá nevšímať... a urobiť to musím hlavne kôli deťom... Načo sa majú pozerať na muža, ktorý si ich matku neváži... to nie je košér... A ako sa mám usmievať??? Teraz sa snaží... ale "snaží" sa roky a mňa to prestalo baviť... Naskočila mi husia koža z tvojho príspevku... to mám takto prežiť svoj život??? Niekto to tu písal... život je dosť krátky na to, aby sme svoj čas strávili s človekom, ktorý si ho vôbec, ale vôbec nezaslúži... Ja som žila jeden čas aj bez neho... óóó!!! kde sú tie úžasné dni :o(((
Musím to urobiť... Dcéra tým trpela pri ňom pár rokov a nedovolím aby sa trápil aj môj malý chlapko...

kak12

citala som tvoj clanok a viem co prezivas.ale mne dodava silu moje dieta a moje ja.a dufat ze casom sa to zmeni...nauc sa nevsimat si ho,a smej sa napriek tomu co hovory,ved mas dedi a nedovol aby ostali bez otca...

takajja

držím Ti naozaj palce aby si to dokázala...ja sama viem aké to je ťažké!!! máš s ním spoločné bývanie a dieťa, a žena pri takom mužovi dúfa že sa zmení, že to bude iné a lepšie. Väčšinou to zlepšenie trvá pár dní a skĺzne to do starých koľají...viem o čom hovoríš, viem o čom hovorím...mám tiež takého partnera :-( a odísť nedokážem - nervy v kýbli a sebavedomie na bode mrazu - a väščinou sa takto chovajú práve muži, ktorí majú nízke sebavedomie a na nás si ho zvyšujú