Vulgárny partner

Príspevok v téme: Vulgárny partner
akodal

hm... ako s tým von...
Rozvádzala som sa kôli nemu. Hneď ako som sa presťahovala, začalo sa u nás peklo na zemi. Nie... nebil ma... používal (môj názor) krutejšie zbrane. Ty chudera... myslel som si že si inteligentnejšia... tie grcky čo varíš... a to sem nejdem písať vulgarizmi akými ma častuje... Odišla som. Poviete si prečo som s ním??? zas???... no... dala som mu tretiu možnosť dokázať mu, že ma ľúbi... (dovoľ mi ukázať ti ako sa dokáže muž kôli milovanej zmeniť, dovoľ mi milovať ťa, a iné drísty)Dovolila som... narodil sa nám krásny chlapko a ja som si predala byt (vo viere, že sa ozaj zmenil)a nasťahovala sa k nemu... Ako som mala v rukách papier o predaji, zrazu sa to jeho chcenie niečo dokazovať zmenilo... Keď sa ma dotkne, je mi zle a keď mu poviem že to nejde, tak mi povie... sa po.eb, alebo choď do riti. (jeho názor, že problémy sa nemajú ťahať do postele sú podľa mňa hlúposťou). Ja neviem prečo je to s ním tak... Potrebujem niečo urobiť, kôli deťom a sebe... chcem odísť... ako mu to povedať? kam odísť? ako to len spraviť??... došli mi sily, bojím sa či to zvládnem... cítim sa presne tak ako mi hovorí... úbohá, neschopná, chudera...

napoly

Boze, ty si sa s nim pomerila tak, ze si si od neho nechala urobit dieta? Nemanzelske. Dala si mu prachy, presne ako napisal AdamKrt, urcite to nie je nikde poznacene, ze tie prachy si mu dala. Robis jednu chybu za druhou. Ja by som ti tiez radila odist od neho. Je to riadna sprostac, ked ti cosi take povie, bohvie, kedy ti vrazi prvu facku. Aj tak uz patris medzi tyrane zeny - psychicky tyrane. Akurat som o tom nedavno citala clanok, ber sa od neho prec, alebo posli prec jeho. Tvoje deti to urcite tiez pocuju, aky je k tebe grobian.
Alebo zeby sa ti vratila ta rana, ktoru si sposobila manzelovi, ked si ho opustila kvoli milencovi? Pan Boh nenahlivy, ale pamatlivy, hovori sa. Ty si to dostala vyzrat az do dna.

Evča

tak sa už nechovaj ako chudera,maj aj ty svoj život,namaľuj sa uprav,ulož deti spať a kľudne mu povedz ,že ideš von,potom si zacvičiť a podobne,nehovor mu o tom čo cítiš,musíš sa stať vačšou svińou ako je on ,bu´d kľudná ,a ukáž mu svoje sebavedomie,varíš grcky?odpoveď:tak ich nejedz,alebo nereaguj vôbec,stań sa záhadnou ženou,ktorá má svoje tajomstvá,len tak vńom vzbudíš otázku:čo sa deje?a ver nič nie je pre neho horšie ako nabúranie zaužívaných praktík na ktoré je zvyknutý,držím palce,lebo on sa nezmení,ty sa musíš zmeniť a začať si vážiť sama seba.PS:vlastná skúsenosť

zkolavon

Existujú cetnrá, tak sa na ne obrát. verím, že sa nájde nikto, kto ti pomôže. určite, len tomu musíš aj sama veriť a chcieť. Držím prsty.

triezva

Ruky preč od takého človeka, ak by naozaj miloval, nedokázal by sa pozerat na jej utrpenie. Treba v sebe nájsť hrdosť, poriadne sa nasrať, pozrieť do zrkadla, vykročiť vpred ako krásna hrdá žena a poslať ho do prdele! Sú to špiny, čo sa priživujú na úkor dobrého človeka a snažia sa z neho vyťažiť maximum. Prečo konečne nedať šancu sebe, keď ju doposiaľ milion krát od nás dostal ten, čo si ju najmenej zaslúži?

dalia777

no ale ty píšeš, že to začalo hneď potom, ako si sa k nemu presťahovala...a napriek tomu si predala byt? No ja neviem, ale dnešné ženy, nad tým len rozum zastáva. A prečo si mu vlastne dala peniaze na prerábku, veď píšeš, že hneď po predaji to začalo znovu?? prepáč, ale ty asi nie si normálna, keď si stále ešte s ním. proste ty si vrazila svoje peniaze do domu a to nie ste ani manželia, prepísal aspoň polku domu na teba? Blbá otázka, pravdaže by to neurobil, išlo mu len o to, aby mohol využiť ženskú, čo je do neho zbláznená a ešte ťa k sebe pripútal aj dieťaťom.

bodocka

komplikovane s takym clovekom...
no tiez sa pripajam, ze zeny najskor nevedia ze chlap je hovado... to sa neda tak lahko zisit bohuzial:( no ale taketo slova co ti hovori.. aj mne sa to uz stalo pri chlapcovi, ze som sprosta mi povedal za kravinu, a boli to. ponizuje... a nemna ti kto pomoct... juj no to si teda dobre spravila, ze peniaze z bytu minula... no ta vyuziva a depta.. mozno chce z teba spravit trosku alebo co. a asi mu to aj dobre robi, ked ti ublizuje.

AdamKrt

Skus ist za nejakou pravnickou, co sa specializuje na rozvody a opytat sa, ci v takom pripade mas narok na polovicu jeho bytu, ked Ty si svoj predala a predpokladam, ze minuli ste to spolu.

Otazka je, ci mas doklady, ako co dokazat.