Pomaha žihlavovy čaj? Na rast vlasov?

Kačen

Dobrý deň ..Žiadna vlasová kozmetika vám nepomôže na rast vlasov a pod.To, že po užívaní kvalitných vlasových kozmetík máte vlasy vláčne a lesklé, neznamená, že sa vám obnovili korienky a je to na stálo.Vlasy sú odumretá časť ..Žiaden prípravok vám nepomôže, ide o vnútornú problém.Pite dostatok tekutín,čaje ako napr.žihľavový, ten je najlepší a zinok,vitamíny.Zapamätajte si, že všetko na povrchu tela prechádza cez vnútrajšok. Vyrášky a podobné nedokonalosti na našej pleti, sú tiež výsledkom stravy a tekutín.Preto sa o seba starajte hlavne z vnútra a uvidíte, že sa vám za to celé telo odvďačí nielen krásnou pleťou a vlasmi :)

simka111

mne teraz veľmi pomohol zinok, možno nielen zinok kedze som jedla aj spirulinu, ale vlasy mi dosť podrastli, nechty mi spevneli a dosť rýchlo mi rastu, chcem si ešte kupiť pupalku, mala by byť tiež dobra na vlasy

Slávka :)

Ahojte,mám krátke vlasy,ktoré nerastú. Vyskúšala som rôzne šampóny,masky,spreje no nič .. Bola som v lekárni si kúpiť Zinok no predávačka mi povedala že keď na vlasy,tak sa mi viacej oplatí kúpiť šampón Capillan. Kúpila som ho,síce je dobrý ale nevidím žiadnu zmenu.Vlasy sú zničené,krátke,suché,rozštiepené . Skúšala so maj to že sa každý mesiac dám podstrihnúť,ale nič .. Nedávno mi známa povedala o jednom čaji. Volá sa Bylinár Pavla Vaňa. Ževraj je veľmi dobrý a účinný tak ho skúsim zohnať,lebo predáva sa len v Česku. Keby ste mali nejaké dobré nápady napíšte mi prosím :) Ďakujem ..

casanta

Odporucaj pit aj caj s praslicky rolnej. Obsahuje kyselinu kremicitu a ta je tiez dolezita pri raste vlasov a caj z nej je v pohode, da sa vypit

goccia

chod do kvalitnejsieho kadernictva, tam ti urcite predaju dobru vlasovu kozmetiku. staci jedna maska. stoji to mozno viac, ale urcite sa to neda ani porovnat s tym, co najdes v beznej drogerii. oplati sa to vyskusat. fakt ten rozdiel pocitis.

adikakam

ja si vlasy casto fenujem a zehlim...cim si ich skodim.Uz 3 rok som na tej istej dlzke ,koli znicenym korienkom si vlasy podstrihujem,,,chcela by som podporit rast mojich vlasov,Len neviem ako vyskusala som uz asi vsetko,,uz dlhsiu dobu ich umyvam brezovym samponom znacky dixi,,ale nevidim ziadne vysledky...

Baja22

bibba, ano nájdeš ho v drogerií či už v DM, ale v 101, vlastne dá sa kupiť v ktorej koľvek. a je lacný tuším okolo 1,50eur