Pomaha žihlavovy čaj? Na rast vlasov?

monicka2100

DIDIDDIDNUSK, ako som si všimla tak ona používala obyčajny šampon Dixi žihlavovy a občas aj brezový. a pravidelne som ju každy mesiac ja doma podstrihávala ale to len pár milimetrov:) uff vtedy som jej robila službu ja, a teraz ja mám vlasy pod plecia tak aj ja sa chcem k takým dopracovat:)

kaciatko7

ano pomaha, aj pitie aj oplachovanie zihlavovym cajom. kedysi som si umyvala vlasy obycajnym zihlavovym samponom plus oplachovala a narastli mi po pas, menej padali a celkovo boli kvalitnejsie. teraz uz nemozem, kedze som blond a zihlavovy caj vlasy stmavuje.

RNG

nuz moja mama pouzivala zihlavovy caj uz niekedy na zaciatku minuleho storocia, cize sa nejedna o nic noveho, len medzitym zabudnuteho.
Pridavala don aj trosticku praslicky, pokial si pamatam a robila ho velmi tmavy=silny.
Vlasy mala velmi huste az do neskorej staroby
Najviac uzitocnychb latok na vlasy (pokozku) je ale v korenoch zihlavy, nie v byli a listoch
Listy ale obsahuju kyselinu, ktora neutralizuje alkalicke mydla a sampony, co robi vlasy lesklejsie a kozu menej podrazdenu.

monicka2100

áno, aj žihlava pomáha. moja sestra mala po plecia vlasy, a ked začala každe umývanie používat žihlavu tak teraz má krásne dlhe cierne pod zadok...cca za 2roky jej narástli:)