ako sa namalovat na diskotéku?

kardinal

hlavne tak, aby si bola tou istou osobou aj po diskoteke ... aby sa ten chlapec necudoval az ta uvidi v normalnom stave

sMYLéééééé

ahoj som blondínka a na veľa dievčatach vidím napr-brunetky majú dosť silné tiene zmiešané čierne farby so svetlou čiernu linku blondínky -svetlé oči ružový rúž hnedá linka :*

sandy21

ja mam tiez svetle vlasy a modre oci a malujem sa presne ako si napisala: cierne dymove tiene, ale rozmazat tak do stratena. praveze na diskoteke to dobre vynikne, aj ja si to vecer dnes dam. pozri sa napr. ako sa maluje Sklenarikova alebo Pamela A., ony hadam nemaju fotky bez ciernych tienov

EricaCat

Ahoj...tak ked si svetla blondinka, tak urcite si nedavaj ciernu... to nie, budes vyzerat az prilis lacne a to iste nechces =) skus si dat len taky svetly tien, zvyrazni oci ceruzkou (len nie prosim tie hrube ramy jak avril:D)..aaa krasne si niekolkymi vrstvami prejdi po riasach.. na pery si takto budes moct dat aj vyraznejsi ruz ci lesk. ale zbytocne to neprehanaj, aby si ako vravim..nevyzerala moc vyzyvavo, ved sa idete zabavit, nie?:) Tak prijemnu zabavu baby, nech ta diza stoji zato;)