učitelka

maria2

ozaj neviete ako si mam ci idu stuple z klavesnice dole mne sa zasekavaju skusala som to ale neviem kde sa to otvara mam logitechale asi neviete opytam myslim tu je nejaka tema

maria2

ale mna aj naviac seklo ked dcera povedala išli ako do mesta chodili jednu cestu autobusom druhu peši a dcera zahlasila ze do skoly ju doviezla autom nejaka mama potom som zistila ze zacalo prsat a 4 deti sa viezli autom do skoly ucitel volal meme matke jedej co uci aby odviezla deti do skoly ale ostatne deti isli autobusom to je užas keby sa cosi stalo neviem akoby to vysvetlovala učka je mi jedno ako pisem nemudruj hod radu isto si aj ty magistra ked si vsimas pravopis chcem nazor ohladom ucitelky no co ma pravo a co nesmie nie ze pojdem za riaditlom a tej si ju zastane ale ked to poviem na inej skole tak povedia dajte ju k nam tu sa to nestane ako len toho sa bojim ze zase pojdu niekam do mesta a co zese bude volat rodicovi aby par deti zobral autom

[zruseny12]

ja si vobec nepamatam na 1rocnik poriadne...tak asi nebol problem v pisani...ja som vypisovala vselijake veci...vela ludi mi chvalilo pismo,ze pekne pisem,ale musim si dat zalezat na tom...inak tiez viem skrabat ako kocur...

radana

A to este nehovorim o tom,ze ked som syna viedla k tomu,aby sa v skole nebil,ale povedal pani ucitelke a ona to vyriesi,tak som sa poriadne sekla.Pani ucitelku vobec nezaujimalo,ci sa tam deti pozabijaju cez prestavku.A ked zacal chodit sama modrina a s placom,tak som mu povedala,ze ked to nefunguje tak,tak ked ho niekto bude bit,nech sa brani,ale nech sa sam nezacina.A tak sa problem vyriesil.Potom sa pani ucitelka zalovala na rodicovskom,ze deti sa v skole tlcu,jak psy...Ale cia to bola vina?Stacilo sa viacej zaujimat o deti...

radana

maria2aj my mame dost zlu skusenost s ucitelkou mojho starsieho syna na prvom stupni,najmy v prvej triede.Syn isiel do skoly a uz vedel perfektne bezchybne citat.Ja som nepovazovala za potrebne ju s tym oboznamovat,ved je ucitelka,tak to zbada sama.No figu borovu.Prvy mesiac som nic ine nepocuvala,len ako maly skaredo kresli a ze ked mu to povie,tak vyhodi obrazok do kosa.Tak som jej hovorila,ze co sa cuduje,ze ho vyhodi,ked mu hovori,ze to skaredo nakreslil a hovorila som jej,ze nemoze kazdy vsetko vediet.Ucitelka mojho syna az po 2 mesiacoch v skole zistila,ze vie perfektne citat a to este k tomu ani nezistila ona,ale nemcinarka,ktora mala na stole nemecky text a syn to zacal citat.Tak ked som pre neho prisla,tak mi jeho prvacka ucitelka povedala-predstavte si,on vie citat.Tak som jej povedala-NO PREDSTAVTE SI TO,dost skoro ste si to na prvacku ucitelku vsimli.Takze kazda ucitelka je ina.Tak jak ja spominam na tu svoju prvacku velmi dobre,tak na synovu velmi zle :-(

[zruseny12]

tak ty si ta s tych,co na to spomina v dobrom,ale nie kazdy je taky...ja si vobec nepamatam ako som sa ja ucila pisat atd.vobec...

jajka001_

maria, ale ano, mna to celkom bavilo, a som dost leniva na urcite veci, potrebujem potlacit, takze mi to velmi pomohlo
a navyse mam fajn spomienky na vecery v kuchyni travene s mamou