Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia vsetko pre a protii

neva

Koľko ľudí, toľko názorov. Ja som brala HAK 5 rokov a po prestavke teraz zase už pol roka. Nemam žiadne problemy. Nepriberám, menzes je vždy na čas a slabší. Dokonca sa mi zlepšila pleť a vlasy.

jozka

Ja antikoncepciu beriem 7 rokov nemam ziadny problem, je to super vec. Minuly rok som vyskusala antikoncepcne naplasti ale nie je to nic moc. Nelepia poslaedny tyzden a mala som bolestivú menstruaciu.

koalka

Ahoj, ja užívam antiku už desať rokov, mam logest a predtým to bola diane a sú úplne bez problémov. Pribrala som trošku na začiatku, ale teraz je všetko v poriadku a som veľmi spokojná. mala som len problémy s jeanine, jeden z najnovších preparátov, ale dostavila sa vačšina vedľajších účinkov, takže som sa vrátila k logestu a všetko šľape ako má. Držím paste, aby si tiež našla to svoje!

bejbina

ahoj.brala som diane 35 a minervu a pribrala som asi 10kg..bolo to hrozné.už som po roku to zhodila..teraz mam slabú antiku loette..uvidím aká bude..neviete z ktorej antiky sa zväčšia prsia?bo takú už nechcem určite!!!

Zoeinka

Ja som užívala antikoncepciu vyše roka, za ten rok som pribrala 10 kg, a nech robím čo robím už dva roky sa toho neviem zbaviť. Mala som problémy aj pri sexe, hrozné bolesti, a vôbec som na neho nemala chuť, a po vysadení sa mi to upravilo. No a "upravila" sa mi aj menštruácia a to tak, že mi teraz chodí ako sa jej zachce. Výhoda v tabletkách je hlavne v tom, že Ti to chodí presne načas, a ak ich berieš poctivo, tak otehotnieť nemožeš na 99%. Samozrejme je tam ešte to jedno percento rizika, ale to je myslím pri každom možnom spôsobe ochrany. Ale ja by som to v žiadnom prípade už viac nebrala.

Zoeinka

Ja som užívala antikoncepciu vyše roka, za ten rok som pribrala 10 kg, a nech robím čo robím už dva roky sa toho neviem zbaviť. Mala som problémy aj pri sexe, hrozné bolesti, a vôbec som na neho nemala chuť, a po vysadení sa mi to upravilo. No a "upravila" sa mi aj menštruácia a to tak, že mi teraz chodí ako sa jej zachce. Výhoda v tabletkách je hlavne v tom, že Ti to chodí presne načas, a ak ich berieš poctivo, tak otehotnieť nemožeš na 99%. Samozrejme je tam ešte to jedno percento rizika, ale to je myslím pri každom možnom spôsobe ochrany. Ale ja by som to v žiadnom prípade už viac nebrala.

karolína10

Ja užívam antiku už 6-m rokom a som maximálne spokojná, volá sa Triqiular, nemám veľké bolesti, sviatky chodia ako hodinky, slabé krvácanie.Aj keď ju o mesiac vysádzam, pretože by sme chceli časom bábatko a chcem niaku pauzu, aby bolo v poriadku.Keď sa otehotnie cez antiku(ale ak ju nepravidelne užívaš), tak maličké nemusí byť O.K.Ahojte a prajem Vám v užívaní veľa zdaru.

sawovka5

ahoj ja užívam Belaru už asi 7 mesiacom a som uplne spokojná..nenašla som zatial nič čo by bolo proti tomu.už len okrem toho super pocitu zo sexu bez kondomu,, ale aj to s menštruáciou, viem kedy presne príde, nemám bolesti, je slaba ani nevem že ju mám, a potom mam pocit že aj prsia akoby boli pevenšie, nepribrala som..ja som 100%spokojna

lenuska

Tiez chcem zacat uzivat HAK, skusim bud minervu alebo tri-regol podla toho, ktore mi predpise moj gynekolog. Priaznive ucinky o ktorych viem ja su - ze sa ti upravi menstruacia na pravidelnu, bude slabsia a nebudes ju mat bolestivu. Chrani ta na viac ako 99% pri spravnom uzivani, to znamena najlepsie vecer pred spanim v rovnakom case. Dalej sa ti mozu zvacsit prsia. No a zapory - zmena nalad, migrena, bolesti zaludka.. Neziaduce ucinky sa ti nedostavia, ak ti gynekolog urci spravny druh HAK na zaklade krvnych testov

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.