Som zalubena do neonacistu ..:(

Príspevok v téme: Som zalubena do neonacistu ..:(
petuska88

je strasne suprovy člowek len mi vadi že ked ideme po ulici vonku tak frajer s kamošmi robia vonku strašny hluk sprejuju všade hakove križe,chcu sa byť s ciganmi,a predomnou ubližuje mačkam. neviem čo mu mam povedať skušala som už uplne wšetko ale nič nezabera..A ešte aby toho nebolo malo naši ma od neho odhovaraju ale ja ho mam strasne moc rada a nemožem ho nechať :( pprosim poradte mi

slavka88

AdamKrt... ja viem ocom sa hovorili... viem to velmi dobre no az do pokial mi niekto mudry nezacal nadavat do neonacistky... pretoze ten niekto nie ja si pletie jablka s hruskami... tak sa ijm snazim vysvetlit ako to je... ak nevies citaj prispevky pod tym...

slavka88

ololooo... moja zlata nebolo dokazane kto to urobil ak veris tomu ze to urobili oni ked to vraveli v mediach mala by si potom aj verit tomu ked vraveli v mediach ze Daniel Tupy mal ksefty s drogami...ak uz tak veris tomu co je v mediach hej... nedokazalo sa kto to urobil raz to bili ti raz henti... oni sami nevedia kto to bol a ani dokazi niesu... najdi si nieco lepsie aby si ma kompromitovala

slavka88

sway... ja niesom osoba ktora sa da lahko ovplivnit... mam vlastny rozum, vlastne nazory, vlastne skusenosti. Nacionalizmus je vnimany rozne. Ako fasizmus, extremiznus a podobne. To vsak nieje pravda. Nacionalizmus je zalozeny v dnesnej dobe hlavne na laske k vlasti a k narodu... Ty starsi ktory chcu ist na to pravnou cestou nie cestou nasilia, to su ty ktorych respektujem ja nie decka co jedinou vecou je ist schlastat sa a niekoho bit hlava nehlava a potom niekde nakreslit svastiku... to su premna nedozrete deti... to co bolo v š.m. malo svoje opodstatnenie... ja verim v lasku k vlasti a k svojmu narodu, premna je podstatou rodina a zabezpecenie buducnosti svojich deti a deti ostatnych... aby nevyrastali v kriminalite ovplivnene mediami ako vacsina ludi... ovplivnene filmamy kde je same nasilie a brutalita... aby chapali vela inych veci... a aby mali svoje priority a poznali svoje prava... ayb nemuseli neskor ked dospeju makat len preto aby prezili a nakoniec ich aj tak niekde niekto vecer znasilny, zbije, okradne ci nedajboze zabije... vies to su veci ktore malo kto chape... ja necchem nikomu radit kazdy mame vlastny nazor ja mam ten svoj a nikto mi o nijakymi argumentami nevezme... nikdy

AdamKrt

Ak niekto, niekomu ublizil, tak ako jednotlivec, nie ako etnikum.

Niekto nevie co od dobroty a ani poriadne nevie, co za danou skupinou a jej nazormi je a necha sa zmanipulovat, pretoze patrit niekam je v mode...

A ako sa hovori, komu niet rady...

Som len zvedavy, kedy budu mile jablone rodit... :-)

ololooo

"samozrejme" aj Daniel Tupy-dlhovlasy chalan s gitarou na chrbte bol podla nackov zrejme Rom, ked ho zabili...vsetka cest nackom, ktori chcu mat biele Slovensko...ci vlastne mala by som napisat-vsetka cest nackom, ktori chcu mat nacisticke Slovensko.. ktori nielenze mlatia vsetkych Romov ale aj hocikoho, kto sa im nepaci...z tych ludi mi je zle !!!

VincentV

Tak nabudúce napíš aby sa riadila rozumom a nie srdcom keď je očividne do toho sociopata zamilovaná...ale uznávam nemá to zmysel, keď som si takmer istý, že petuska88 si aj tak spraví po svojom, bohužiaľ každý učí sa na vlastných chybách.

sway

slavka88 ked niesi ovplivnena nazormi svojho priatela,skus vymenovat,co ti na tom nacionalizme osobne sedi.Ja si totiz myslim,ze ked clovek nema vlastnu hrdost,zacne byt hrdy na narod atd.Ale to su len moje nazory.A co sa tyka problematiky romov,je jasne,ze ked mas osobnu zlu skusenost si zaujata.Skus si precitat vysledky prieskumu inteligencie romov a zistis preco su taki aki su.Je jasne,ze sa pred nimi musis branit,ale neviem,ci si boh,aby si to tu cistila bez ohladu na preskumanie kazdeho jednotlivca.Zakladatelka je vo veku ,kedy je velmi ovplivnitelna a nejaky debil,ktory sam nevie preco robi to co robi jej moze posrat zivot,ale vsak ked to nechce vidiet,nech to nevidi:-)