rozpadnuty vztah po modlitbach

Príspevok v téme: rozpadnuty vztah po modlitbach
neveriaca

Chodila som uz s bvyvalym priatelom. Myslela som si, ze hoci nam je dobre, trebalo by sa za nas vztah aj modlit. Lenze par dni ci tyzdnov po tom modleni ma byvaly priatel nechal. Znamena to, ze Boh nema rad lasku medzi partnermi? Alebo nas len skusal, ci sa k sebe vratime? Alebo on nebol ten pravy a chcel ma uchranit? Ci to bola iba nahoda? Predtym, ked som sa nemodlila, bolo vsetko v poriadku. Na par drobnych hadok, ale tie sme si vedeli rychlo vyjasnit. Teraz som sa zatala a ked nemusim, ani do kostola nejdem. Vraj Boh je dobrotivy, ale preco nas potom nenechal na pokoji, nech si zijeme svoj vztah? Vdaka, ak odpisete aj veriaci, aj neveriaci.

myskaseda

vy ste co za ludia? nechapem tie nazory, nic zleho NEUROBILA prave naopak, to vas neucili ze je dobre sa modlit aj za svoj vztah, alebo buduceho manzela ktoreho ani nepoznas este, alebo za dobre vztahy v rodine? to sa potom zaco modlite? ach jaj - ty by si bola len rada keby si mal-a niekoho takeho co sa za teba a za vas vztah modli. ste zmrdi ludia, nechapem to. mne sa tiez nepacilo akym sposobom to neveriaca napisala, ale nic zle neurobila, neodhovarajte tu ludi, ktori sa modlia za seba aj za svojich blizkych, nikomu viac nezalezi na africkych detoch ako na svojich blizkych. treba aj za nich samozrejme.

ach jaj!

tiez som väcsiu sprostost nepocul!!!
ty sa moja zlata teraz modli, aby Ti boh dal rozum. Tvoj frajer urobil spravnu vec, ze ta nechal, tiez by som to urobil

myskaseda

neveriaca no prekvapujes ma..ani som to nemusela pisat vlastne. tak ak si neveriaca, a Boh ta sklamal tak sa radsej nemodli a neries to. chcela by som naratat pocet sklamani k nemu z tvojej strany, napr. aj z mojej. to mam najradsej nieco chciet a nic nedat.

myskaseda

kostolna mys a to je zase co za blbost, ze ju Boh tresta za nieco take? kazdy sa modli zato zaco sa chce modlit, hlavne ze sa modli, a ze sa zhovara s Bohom, ale nikdy by nenazval nieci vztah mizerny len kvoli tomu ze su aj vojny, ktore sme si zavinili samy, epidemie taky tak, z casti aj prirodne katastrofy a on ich podla teba riesi a kasle na svoje "ovecky"? povedz kolko x denne sa ty modlis za hladujuce deti a zato aby neboli vojny? a aku dusevnu silu pritom prezivas ked sa to modlis?

neveriaca ak si sa modlila za tento vztah a stroskotal neprikladaj tomu ziaden vyznam, najdes ho neskor, modli sa dalej za nieco co je pre teba dolezite, ale uvedom si ze modlid sa nieje vazne carovat a vysledok moze byt uplne iny, dostavi sa neskor a moze byt lepsi ak sa budes uprimne modlit. je to vlastne ako keby pripominanie si svojich snov a predstav o vlastnom ziti, a za tym clovek ide ked si to napr. v modlitbe pripomenie.

neveriaca

Ak ho to nezaujimalo, aspon ho nemusel rucat. Ale inak tvoj nazor je dost zaujimavy, myslim ze si mi to najlepsie vysvetlila, ze mu ide o viac, nie o o bezvyznamneho cloveka, ako som ja, ved naco by sa mal mnou zaoberat? Okrem toho, ja na tie fondy, charity niekedy aj prispejem, podla moznosti, lebo tiez nie som z tych bohatych. To im urcite pomoze viac ako iba to, ze si na nich pomyslim.

kostolná-myš

Podľa mňa sa Boh naštval, že si sa modlila za takú hovadinu, namiesto toho, aby si sa pomodlila za hladujúce deti v Afrike. A tak si povedal, že ťa za tvoju namyslenosť potrestá. Ty si čo myslíš, že Boha zaujíma akurát tvoj mizerný vzťah, keď on musí riešiť veci ako prírodné katastrofy, epidémie a vojny????

neveriaca

nemodlila som sa pre nic za nic, ale za vztah. Myslela som si, ze modlitby su na to, aby aj udrzali to pekne, ale zistila som, ze je to iba klamstvo.

usiko

no to je dobra konina. za vztah sa netreba modlit ale treba si ho pestovat...tvoje modlenie nema nic spolocne s tym, ze ste sa rozisli...rozisli ste sa lebo vam to nefungovalo, a nie pretoze ze si sa modlila...to co ta napadlo taketo somariny?

jajka001_

ty to mas v hlavicke pekne pomotane...co ty vies o viere? si sa zacala modlit len tak pre nic za nic, rozisli ste sa a ty to pripisujes modleniu? modlenie nie je carovanie.
skor Boha uraza ze sa modlis a ani nevies preco. modlit sa za to, aby vam to vydrzalo?