Tolko krat omielana SAMOTA...

Príspevok v téme: Tolko krat omielana SAMOTA...
Natalia70961

Ano viem uz to tu bolo vela krat . No dufam ze sa nebudete hnevat ak sem nieco pridam aj ja.
Takze.. Mam 18 a problem taky ze casto byvam sama.
90 percent prazdnin som prezila doma zavreta v tejto izbe za tymto pc. Ziadny festival, ziadna chata, diskoteka ci dovolenka proste NIC . Nie vsak pre to ze by som to chcela tak ja. Velmi som dufala ze tieto prazdniny si konecne uzijem aj inak ako tie minule a tie pred nimi a ... Problem je v tom ze nemam partiu . Byvam na dedine mam tu cca 5 dobrych kamosiek ale vsetky uz maju svojich priatelov a tym padom aj svoj program . velmi ma to trapi ze sa nemam s kym porozpravat s niekym sa bavit a takto to bolo vzdy, nikdy som akosi nikam nepatrila. Nedavno mala kamaratka s priatelom krizu vtedy sme aj von chodili aj sa mi vyzalovala a tak , ale akonhle sa to medzi nimi udobrilo vratila sa stara znama situacia. Aj ked ideme von tak uz po hodine jej vola ci bude este dlho a ci sa este stretnu .. Dufa ze mi teraz nebudete radit aby som si aj ja nasla priatela.. Lebo ja momentalne zalubena nie som do nikoho a zatial to neprislo . Ale aj ja sa chcem zabavat a nie sa stale niekomu prosikat aby sme isli von ked uz aj tak viem ze nikam nepojdeme pripadne pojdeme max tak na dve hod. Ja nevviem to takto chodi ze ked ma baba frajera s kamoskami sa uz pomaly ani nestretava ci ja som nechapava??
Obcas ma napadne nieco take.... ci by som naozaj niekomu chybala keby nie som ... Nemyslim teraz rodinu ale okruh mojich kamaratok ..
Samota vie velmi boliet...

Natalia70961

mrkvator ano je najlepsie ist sa niekam zabavit... to je fakt super. Lenze mam ist sama?? To by uz len bola zabava.. Nie som ten typ co sa len tak vyberie na zabavu sama.

gentile

Ahoj, Natalia,

tvoje zamyslenie mi vyrazilo dych - dostala som sa k nemu velkou nahodou (hladala som kontakt na istu lekarku)- dojalo ma najma preto, lebo tak ako trpi osamelostou vela ludi - aj mladych. Ak by som ti mohla poradit, urcite by som ti odporucala prekonat zabrany, hladat kontakty pomocou PC - tu aj za hranicami. Sme strasne mala krajina, tak treba ist aj dalej, za hranice. Ak ti chyba jazykove vybavenie, zacni na nom pracovat, alebo vyuzi tuto okolnost na motivaciu. Ver si - nic zleho predsa nerobis, ocividne si mlade spravne dievca, zaroven ver aj tomu, ze zatial to bolo vlastne aj ok, lebo na aktivny samostatny zivot treba aj osobnostnu dospelost, a ta sa neziskava s obciankou... Drzim ti palce, urcite sa to zmeni, ale treba pre to nieco urobit...
gentile