Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rýchlo rastúce chĺpky na nohách

Príspevok v téme: Rýchlo rastúce chĺpky na nohách
visions

Ahojte :) podľa názvu môžete prísť na to, aký mám problém. Ráno si oholím nohy a večer už sú trocha viditeľné chĺpky. Neviem, čo na to použiť... pretože si nechcem holiť nohy dvakrát denne aby boli hladké a zas nemám peniaze na vyhadzovanie. Preto by som aj rada vedela, že aký máte názor na voskové pásiky veet... a či by mi pomohli. Keď som mala asi 13, začala som si holiť nohy a to bol veľký problém, lebo teraz mám trocha hrubšie chĺpky. Ale žiaden extrém :-) len trošku hrubšie.

lochness

lebo to tak proste je :) ja to mam tak tiez, ziletkou vydrzia hladke tak den, o dalsie 3-4 dni ich mozem zase holit (ak to urobim skor, zaplatim za to cervenymi bodkami).. ked som pouzivala epilator, tak som mala na pohlad hladke nohy asi tyzden (na dotyk vobec, ziletka oholi hladsie).. prestala som ho pouzivat lebo mi po nom velmi zarastali chlpky a robili sa mi bodky, pri ziletke alebo depilacnom kreme sa mi to nestava, akurat to chce castejsie holenie :) treba sa s tym proste zmierit, ze univerzalne riesenie nenajde a treba si najst to co nam najviac pasuje a pripada ako najmensie zlo

:-Pbebe

mne voskove pasiky nejak nezaberaju cela krabicka bola fuc a ani jedna noha nebola celkom hladka...miestami ostali chlpky a tie som dokoncila epilatorom ale to je pre mna pomala smrt mna to nenormalne boli...za tym mi zase ostali cervene bodky a podrazdena pokozka par dni... a vydrzali mi hladke nohy asi tyzden len...ziadne 4 tyzdne :D tak neviem a to moc niesom ani ako opica...neviete kolko to stoji u kozmeticky depilacia noh? tam isto pouzivaju lepsi vosk co trha riadne nie ako tie pasiky...

jajkafr

myslím si, že platíš za značku. Predavač v predajni mi odporučil Braun, že nemajú s ním problém a že neboli ani žiadne na reklamáciu. Môj má 2 rýchlosti keď zapneš rýchlejšie menej to bolí. Niektoré tie drahšie sú s masážnymi guľôčkami, s chladivými hlavicami a neviem čím všetkým. Keď uvažuješ nad kúpou nejakého skús si ich najprv pozrieť na nete. Cena epilátora sa pohybuje okolo 1000 sk, ale nájdeš aj lacnejšie keď majú nejakú akciu. Ja som kupovala minulý rok a mala som k nemu aj darček dámsky holiaci strojček a penu na holenie :)

jajkafr

ahojte donedávna som si holila nohy aj ja, ale keďže chĺpky rastú dosť rýchlo minulý rok som sa rozhodla pre epilátor. Jeden čas som používala aj voskové pásiky to bolo tiež dobré ale finančne náročnejšie. Z epilátorom to zo začiatku dosť bolí, pretože odstraňuje chlpky aj s korienkom. Časom sú však chlpky jemnejšie a teraz ma to už nebolí vôbec. Epilujem si aj podpazušie a v pohode. Stačí raz do mesiaca. Chĺpky sú jemnejšie a tým aj menej viditeľné. A nerastú tak rýchlo :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.