Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

praca s kyvadlom

Príspevok v téme: praca s kyvadlom
kijaki

ahojte ludia, docitala som sa o praci s kyvadlom a velmi ma to zaujalo. na internete som sa docitala, ze s nim moze pracovat kazdi, len nikde som nenasla presny postup. je na to vobec nejaky postup? viem len tolko, ze musim byt vnutorne kludna a pytat sa na otazku, tiez, ze musim sediet pri slnku/mesiaci, kyvadlo odpoveda ano kruhom a ciarou nie a potom sa podakovat - je to pravda? a kde take kyvadlo si kupim? mate niekto skusenosti s kyvadlom, viete mi dat rady a vyslo vam to co povedalo? dakujem

Eva531

Čítaj pravidelne časopisy Magická veštiareň a Jasnovidka. Tieto časopisy zvyknú organizovať rôzne kurzy. Niektoré kurzy sú zamerané aj na prácu s kyvadlom.

Gerbil

Asi už out of date, no i tak poradím knihu Magické kyvadlo od Richarda Webstera alebo Svetlo sviečky od Lobsanga Rampu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.