1.9- 90 dnovka:) !

nechapava

nechapem naco niekto drzi dietu, ked ju porusuje - raz kusok chlebika raz slane kreky potom makove rezanceky...ved to je totalne odveci, naco sa da na dietu niekto, komu chyba pevna vola?????

Janjelka

Ja som mala vcera skrobovy den a bolo to celkom v poho. No vecer sme mali navstevu a neodolala som slanym krekrom, tak som si dala. No a zdalo sa mi, ze razom mam brucho vacsie :) Dnes mam sacharidy. Vcera sa nam s mamkou, ktora so mnou tuto dietu drzi nechcelo varit, tak sme len vo vode ohriali rezance, ktore sme uz mali uvarene a pridali k nim mak s cukrom a maslo. Viem, ze by sa sladke na obed velmi nemalo, no na vecer si dam asi len suchy celozrnny rozok a tym to snad vykompenzujem :)
Ja sa snazim pit a snad pijem dost. Rano si v praci uvarim pol litra zeleneho caju, ktory sa snazim do obedu vypit, no nie vzdy sa mi to dari. Po obede uz len cistu vodu z vodovodu a vecer ked som po vecery este hladna si s mamkou robime matovy caj z listov maty.

Dietka

Janielka ved prave preto to uz tak nezabera, ze som na tejto diete uz druhy krat. Ale naposledy to bolo pred rokom, tak uvidime, teraz do toho pridam cvicenie co som predtym nestihala. To je super, ked to citis na veciach, vaha aj tak niekedy klame, ale ja sa musim sledovat kazdy den, poznam sa, inak by ma to nemotivovalo a rychlo by som mohla zhresit :) zatial nemam ziadny prehrosok v jedeni, len to pitie by som mala zlepsit, lebo malo pijem. Tak skusim zajtra pridat viac vody alebo caj, mam ovocny den, tak som zvedava ako to zas zvladnem :) teraz som mala aj menstruaciu, tak verim, ze sa to teraz mozno aj pohne.

Janjelka

Ahojte chudnuce. Ja mam dnes 2. skrobovy den a mam pripravenu kapustovu polievku so zemiakmi a mrkvou. Vcera vecer som mala malilinky prehresok. Vecer som si dala pol krajca nasho domaceho chleba.
Mila Dietka, ja som sa vazila iba na zaciatku diety. Nechcem sa vazit, az neskor. Ale vysledky sledujem na bruchu, ze nie je take velke, ale to je tym, ze je skoro prazdne :) A este pozorujem, ze aj prstene su mi nejake volne. To vsetko je ale len voda, ktora nam ubuda, preto treba pri kazdej diete vela pit, hlavne vodu a bylinkove a zelene caje, no hlavne tu neperlivu vodu. Vydrz pri tejto diete do konca a uvidis skvele vysledky, no potom si treba davat velmi velky pozor ako budes dalej jest. Druhy krat tato dieta nezabera tak ako ked na nu clovek nabehne vobec prvy krat.
Drzim palce.

Dietka

asi nas tu niekto rozohnal :-) ja mam dnes 2xskrobovy den (kedze som zacala az 2.sept). Zatial mam dole 2kg, tak keby to islo takto dalej bolo by to super. No uvidime. Dnes som mala zeleninove rizoto na obed. 2x som bola cvicit, ale mala by som to zintenzivnit a chodit castejsie, len ked clovek pride z roboty o 7mej po celom dni, je to tazke dokopat sa. Ale idem si aspon doma zacvicit. Janielka ty sa ako drzis, uz si dala nieco dole?
Inac uz 4ty den citam toto forum. -odkaz odstránený- Baby tam maju neskutocne vysledky. Myslim, ze na to prejdem, ale 90novku chcem vydrzat celu a mozno potom. Je tam toho strasne vela na citanie a este to musim cele nastudovat ako to funguje, ale tie vysledky su velmi povzbudzujuce. A tie baby sa tam strasne povzbudzuju, aj sa stretavaju :) drzim palce kocky, ozvite sa ako sa Vam dari.

60kg

ja mam dnes 2. sacharidovy den a zatial som schudla 1kg hadam vydržim.. baby drzte sa a kde ste všetky??? ako sa dari vam ?

Janjelka

Nejako ste sa vsetky stratili. Ziadne prispevky. Ako vam to ide? Ja mam dnes 2. bielkovinovy den. Zatial ziadne prehresky, no som len na zaciatku. Uz teraz sa tesim na obed a hlavne na chlebik, ktory si doma pecieme v domacej pekarni.

Janjelka

Este vam chcem odporucit dobru stranku www.florastranky.sk, kde si mozete kontrolovat kolko energie, bielkovin, sacharidov, tukov a cholesterolu ste pocas dna prijali v strave.

simonkaBB

Moja sestra drzala minuly rok 90dnovu dietu, schudla 14 kg a po jej skonceni za par mesiacov pribrala 20 kg. Pritom sa stravovala zdravo, nejedla sladkosti a tak...

a prednedavnom som citala, ze 90dnova dieta najcastejsie sposobuje jojo-efekt, lebo uplne znici metabolizmus. Ked sa potom clovek vrati k normalnej strave, tak aj ked neje vela, tak telo zacne nenormalne priberat, lebo si robi zasoby. :(((