Má 30 a žije s rodičmi

Príspevok v téme: Má 30 a žije s rodičmi
melany

Priateľ má 30 rokov, zachviľu 31 a stále žije s rodičmi. Zdá sa mi to divné a vadí mi to. Mám pocit, že jemu to tak vyhovuje a nechystá sa osamostatniť. Keď prídeme ku nim domov, tak sme spolu v detskej izbe. Detskej! Znie to smiešne. Už som sa s ním o tom aj rozprávala, ale tvrdí, že nemá peniaze na to aby platil byt a všetko ostatné. A to nie je pravda. Zarába slušne, 850e mesačne má a v novembri mu majú zvyšovať plat. Veď koľko ľudí zarába oveľa menej a dokážu vyžiť. Neviem čo mám robiť. Ľúbim ho ale neskutočne mi to vadí, veľakrát rozmýšľam či ten vzťah vôbec niekde speje, keď z jeho strany je to vždy rovnaké. Sme spolu 2 roky.

Sevrin

Alzberta vieš čo je irónia?

Na jednej strane píšeš o zmrdíkovi, ktorý by si z frajerky spravil otrokyňu, na druhej strane si si otroka spravila zo svojho muža. Navyše sprosto zneužívaš sex na dosiahnutie svojich cieľov.
Vieš čo by som spravil na mieste tvojho "chlapa"? Vyrazil by som ťa z bytu cez zavreté dvere a ešte by som ti ich dal zaplatiť.

BJ 2

mesacny princ, take ani neries, ani nereaguj na ne. Ego ich este skaredo vyfacka ... v starobe stare strigy same doma, od ktorych utekaju aj vlastne deti... a manzel uz usiel davno

Mesačný princ

isabella - ani ja by som nechcel nikoho, ako si ty. Už len tým tvojim názorom, ktorý tu prezentuješ. Nie všetci, ktorí bývajú s rodičmi musia byť takí, ako ich opisuješ.

isabella

ja by som o 30tnika byvajuceho v "mama hotel" ani nezakopla, mala som 21 ked som spoznala manzela (uz vtedy som robila maximum aby som sa do polroka odstahovala od mamy), on mal 26 a uz od 21 zil bez rodicov, dnes mame 29 a 33, dve krasne deti, byt v ktorom zatial zijeme, skoro dostavany dom a ziadne dlhy ani hypoteky... nase deti budem urcite hned od dvadsiatky hnat k samostatnosti pre ich vlastne dobro... nechcem vychovat lemry lemrave, ktore sa nevedia odtrhnut od mamicky... dost mame takych prikladov v nasom priamom okoli a obaja sme z toho akurat tak zhrozeni...

IWillFollowYou

toto by vadilo aj mne,
ked niekto skonci VS + dajme tomu robi 2 roky kym si trosku nasetri a uz ma aj nejaky vaznejsi vztah nevidim dovod na to aby byval s rodicmi

ja aj keby nemam vztah byvat s rodicmi v 30tke by mi bolo uz ...divne :D

Alzberta

No tak to je pekny zmrdik. Byvat v takom veku u mamicky to je poriadna hanba. Urcite by som na tvojom mieste zvazovala rychli rozchod. Lebo vies co sa stane keby ste nahodou zacali spolu zit? Urobi si z teba otrokynu. Budes prat jeho smradlave ponozky a osrate slipi, zehlit varit a vysavat a vsetko robit sama. A na konci dna este bude chciet aby si mu otrčila. Neznasam takychto sukynsynov. Vieš jak mám vychovaného môjho? Keď príde z roboty, už má na stole zoznam čo všetko treba urobiť. A dobre si rozmyslí či to odflákne alebo na niečo zabudne, lebo vie že ak by sa to stalo tak v nedelu jednoducho nič nebude. Všeci chlapi su lenive prasata a treba ich naučiť poriadku. Už sú preč časy kedy to všetko bolo len na nas.

kosa

melany,

generacne byvanje je vlasne slovenskej spolocnosti.
kedisik sa byvalo spolu, a nikto sa nad tym nepozastavoval, prave naopak, skor to ludom vyhovovalo.
toto sa praktikuje este v Nemecku a njelen, a vsetky komunity ktore toto praktikuju tak vyhravaju.

samozrejme ze sa bude treba zamysljet a serjozne porozpravat z tvojim prjatelom.

asi mu nikto nevysvetlil, ze ked zacnete spolu zit ( njelen sulozit) tak to ma okrem vyhod aj jednu velku nevyhodu a tov je zodpovednost.
nemoze totizto vsetko zvalovat na rodicoch.

AdamKrt

eternelle:

vidis, nezalezi na tom ci byva u rodicov, pekny priklad si uviedla. Stale si nosi prat domov. A preco ? Lebo im to mamicka vyperie... No preco by to nevyuzili, ked sa im to ponuka ?

Ty by si neprijala, keby Ti niekto navaril, upratal, atd atd ?