Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

JAZVY

Príspevok v téme: JAZVY
LaToya

Prosim, poradte ak viete..... Som v puberte(16r.) a trapima akne. Nemam az tak vela vyrazok, ale ked sa nejaka objavi, tak to ,,stoji za to´´. Bohuzial, aj ked si ich nevytacam, zostanu mi NEPEKNE JAZVY. Prekryvam si ich korektorom, ale...
Najviac ma trapi jazvicka nad hornou perou (cca 5mm nad nou). Strasne by som sa jej chcela zbavit....Nie je velka, ale dost ju vidiet, pretoze je na takom blbom mieste...
Nachadza sa mierne pod urovnou koze, ma tmavoruzovu farbu. Pouzivala som CONTRACTUBEX asi 2 tyzdne, no nezabral... Som strasne zufala :,-(. Co by mi pomohlo???? Nejaka ina masticka/gel, laser.....????? :-( Prosim, ak viete, poradte....

jajkafr

ešte na strednej škole k nám prišli z firmy zepter a robili prednášku o stroji biopron. Je to ako baterka svieti sa s tým na rôzne rany, v nemocnici sme to používali tiež po operáciach a svietili sme s tým na jazvy aby sa rýchlejšie hojili. Nikdy som to nevyskúšala na sebe, ale vraj to pomáha a rýchlejšie hojí rany a tiež zaceľuje jazvy, ale nemám to odskúšané takže na 100 % neviem :(

odpovedam

Je to urcite neprijemne, no vzhladom na to, ze si este stale v puberte, pockala by som na odstranenie jazviciek az do skoncenia puberty. Lebo ak si jazvicky teraz odstranis, neskor pridu dalsie a dalsie. Mozno by ti vsak lepsie poradila kozmeticka - nejaky laser, mikrodermabraziu, chemicky peeling alebo inu metodu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.