pleť na tvári fajn, na chrbte katastrofa...nejake rady :( ?

Príspevok v téme: pleť na tvári fajn, na chrbte katastrofa...nejake rady :( ?
piyskotka

ahojte, s problemovou pletou bojuje od puberty, na tvari sa to pomerne ustalilo, ked si davam pozor na stravu, pitny rezim a osetrenia, je to fajn...
no to sa o mojej chrbate povedta neda, plecia mam stale vyhadzane, aj oblast krku, niekedy su to male upchate poriky,inokedy aj riadne bolave vrediky...robia sa mi uz aj v oblasti drieku a su extremne bolestive, ostavaju mi ponich flaky...

nerozumiem tomu, ako je to mozne, ze ked plet na tvari je fajn, chrbat sa vyhadzuje.... robim si peelingy,kuopem sa v morskej soli, ale uz neviem, co s tym...prosim o radu

jingles

tak skus aj gel od biodermy alebo od ryor penu aknestop ta tiež zmatnuje a k tomu ešte nejaku masku na problematicku pleť mne sa páči tá od ab s gáfrom

mmmel

Viem, to je trosku tazké, ale kolegyni to robila mamina a tak to vyriesila. Masku nechaj posobit 15 minút. Treba mat aj trpezlivost. Mne sa vyhodili na krku a mesiac a pol som to pouzívala a uz mám len malé bodky.

piyskotka

biodermu vodu mam aj ja, tak skusim, len neviem, ci to postaci... a dakujem aj za prispevok od mmmel, vies, je ale dost tazke si davat samakremy, a masky na chrbat :) ale daco musim vymysliet..... dakujem... este niekto?

jingle

mne sa tiež začal vyhadzovať chrbat z ničoho nič ale teraz je to už ok len sem tam sa mi dačo vyhodi si to potieram biodermou h2o ako tvar lebo je to antibakterialne a redukuje to tvorbu mazu

mmmel

Ahoj piyskotka! Vyskúsaj prípravky s obsahom CytobiolRBardane - je to dostupné v lekárnach.

BABÉ STOP AKN Hlboko cistiaci gél - 1.krok
BABÉ STOP AKN Exfoliacný krém - 2x tyzdenne
BABÉ STOP AKN Pletová voda - 2. krok
BABÉ STOP AKN Maska - 2x tyzdenne
BABÉ STOP AKN Vyrovnávajúci krém 3. krok

Lekáren Ti to objedná. Vo velkoskladoch to majú.

Pomáha! Kolegyna mala tieto problémy a velmi je spokojná.