Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest oci

romčina

skús obyčajné vitamíny na oci, bud si ich kúp jednotlivo alebo si kúp komplex vitamínov, ja každe ráno reviophtal

jajkafr

bodocka ani mne nechceli kúpiť drahé okuliare a vlastne ani ja som nechcela drahé okuliare. Aj v optike som povedala, že z tých lacnejších rámov chcem, ale ja mám takú divnú tvár a nič mi k nej nešlo :D v niektorých som vyzerala vážne smiešne :D Ale nakoniec som si vybrala. A mamka ma hneď upozornila tak skoro nové okuliare nedostaneš dávaj si na nich pozor lebo keď ich polámeš nebudeš mať žiadne. :D

bodocka

tak tak.. nie je to ako s oblecenim:) lebo okuliare mas len jedny a tie si nemozeme dovolit nenosit:)no mne nechceli kupit zas drahe okuliare... ale nevadi hlavne ze ich mam.

jajkafr

no veď presne to, že okuliare sú drahé a nemáš to tak ako tričko nepáči sa ti založíš ho do skrine a nenosíš. A tiež ich nemáš na týždeň či mesiac ale na niekoľko rokov. Najprv som si vyberala podľa ceny chcela som niečo lacné a pekné nakoniec som si vybrala o dosť drahšie ako som chcela ale som spokojná :)

bodocka

Tak ste mali o zabavu postarane :) ale ved ani mne nebolo jedno ako budem vyzerat... a koniec koncov okluliare su dost drahe tak preco si nevybrat pekne? no ale sme si popisali o okuliaroch:)

jajkafr

presne ako vravíš tiež som mala taký pocit. No a vyskúšala som takmer všetky čo mali v optike :D Sestra ma skoro zjedla lebo už jej bolo dlho mamka chúďa len čakala kedy poviem záver že beriem :D Keď som prišla domov mala som z toho blbý pocit rozmýšľala som ako v nich budem vyzerať že som trúba že som si vybrala také výrazné rámy. Ale nakoniec keď som si ich nasadila a okolie reagovalo pozitívne každý mi ich pochválil a povedal že mi veľmi pasujú tak som bola šťastná a teraz som si už tak zvykla, že keď ich nemám tak mi chýbajú :D

bodocka

no tak to ti este nepoviem ci mi to pomohlo:) to je kratka doba:) NO INAK AJ JA som si dlhsie vyberala okuliare, dve hodiny to by som si nemohla dovolit:) he to si si asi vsetky vyskusala:) a inak to sme dve aj ja som sa citila akosi inak..zdali sa mi na bokoch take siroke a ze kazdy sa namna diva... chi akoby vedeli ze prave ja mam prvy krat okuliare:)

jajkafr

nemáš začo... a pomohlo aspoň trošičku?
no ja som sa tiež veľmi tešila na okuliare chcela som niečo nenápadné jednoduché. Nakoniec som si vybrala dosť výrazné rámy jediné ktoré mi šli zo všetkých čo mali v optike :D Skúšala som rôzne rámy asi 2 hodiny. Keď som s nimi vychádzala prvýkrát von tak som sa cítila strašne blbo akokeby na mňa každý pozeral. Ale už som si zvykla a stáva sa mi že sa ma aj cudzí ľudia pýtajú kde som si kúpila také pekné okuliare :D

bodocka

no tak to hej to nas tesi... a ano su pekny doplnok ja som sa na ne dokonca tesila:) potom som sa hambila si ich dat v skole:)
jaj a inak ti dakujem za radu co si mi pisala ohladne tych okuliarov, aby som nezabudla:)

jajkafr

aj mňa to teší veď s bolesťami hlavy som chodila takmer rok ... a na druhej strane keď tak vezmeš okuliare sú aj pekný módny doplnok :) pri športe síce vadia ale inak to je v pohodičke :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.