tehotna?

Príspevok v téme: tehotna?
veveee

dobry den,
viem, ze takychto tem tu uz bolo viac, citala som rozne prispevky, ale neda mi nenapisat svoj vlastny...
takze:
mam teraz 36 den cyklu, bez menstruacie, s partnerom klasicky sex nemame, ale mame petting...proste sa len drazdime.
Ale aj tak mam strach ci sa nahodou jeho spermie nejako nedostali do mna pri prstovani napriklad, alebo ak sa spravil na mna a ja som sa potom utrela. a asi o pol hodku osprchovala, nemohli sa nejako dostat dnu? mozno sa vam to zda byt detinske, ale ja sa uz vazne obavam najhorsieho.. :(
prosim nevysmievajte sa mi...skuste ma pochopit a pomoct mi.
dnes rano som si robila tehotensky test a vysiel negativny, lenze mam divne pocity v podbrusku a obcas hnacky, dvíha sa mi zaludok, proste ma napina...mam obcas aj bolesti hlavy..
o tyzden som objednana ku gyn., lenze do vtedy by som chcela vediet aj vas nazor..
prosim

Princesska

veve - nemohla to su len Tvoje fantazie, proste Ti len meska, cysta, zmena hormonov, zvysena fyzicka zataz, moznosti je viac

karioll

cital som pripad,ze jedna mala oral s milencom,prisiel manzel,bodol ju do brucha,krv a spermie jej stiekli do vaginy a otehotnela.uplna blbost,ved zaludocna kyselina zabije spermie, ale stalo sa to uplne vazne.
takze mozne je vsetko

veveee

jajkafr: tak cvicila som asi len dva tyzdne takze to by som nebrala asi ze kvoli tomu..stres prezivam praveze teraz :(

Princesska

veve - tehotn anie si na to zabudni, ja radim jendo ak ta to tak stresuje treba urobit test a hotovo, ale nemas byt ako vsak si nemohla otehotniet z nicoho, spermia aby mohla oplodnit vajicko musi byt dopravena ku krcku maternice

jajkafr

vevee
aj zvýšená fyzická záťaž (cvičenie) môže spôsobiť, že ti mešká menštruácia a tiež ako to tu už bolo spomínané možno si prechladla, alebo nemáš v poslednej dobe viac stresu?

veveee

mam 20, neschudla som akurat som zacala cvicit, ale to by som velmi nebrala do uvahy,....
mam este aj znizenu cinnsot š.ž. ale aj napriek tomu mi kramy nezvykli az tolko meskat..
mam strasny strach. :(

Princesska

veve - kolko mas rokov? hormonalny problem, alebo nechudla si v poslednej dobe? pozri ja som mala nechraneny styk pocas menstruacie a meska mi 2 dni ja mam vacsie nervy mat ako Ty :)))