makeup na akne

michajela

Smajlik

Ja používam Dermacol 24hod control, ale č.3 a som veľmi spokojná, v lete som mala č.4, som tmavšia, tieto odtiene mi vyhovujú
Radšej bledší odtieň a prepudruj tmavším púdrom, aby to nebolo ako maska..

nestea

ja si kupujem 2 mejkapy ktore aj miesam.. pretoze neviem najstr vhodnu farbu a taktiez asi nevyrabaju taky aky by som potrebovala :D preto miesam 2.. jeden je kryci s pudrovym efektom..je bledy.. dam si ho len trosicka na zakrytie nedokonalosti a ked som opalena tak si dam na to tmavy hydratacny... a ked uz blednem zmiesam si ich.. normalne vytlacim z toho a z toho ... mne to takto vyhovuje najlepsie. okrem toho mi mejkap dlho vydrzi. no poviem ti.. bola by osm stastny clovek kebyze mejkap nemusim pouzivat a zakryvat nim tie flaky a drobne vyrazky :(

[zruseny8]

chcela by som sa opytat - skusala som si na ruku dva odtiene tychto makeupu Dermacol 24h (uplne najsvetlejsi cize 1 a o odtien tmavsi - 2). ten svetly (1) mi uplne sadol odtienom na ruke, no ten tmavsi (2) chytil trosku do oranzova. teraz neviem ci si mam kupit ten svetlejsi alebo ten tmavsi, ze ako to urobi na tvari. ci rovnako ako na ruke alebo? aby mi potom na tvari nebol moc svetly.. lebo makeup by sa mal potom prisposobit farbe tvare nie?

katka...

Ja mam mastnu plet s ciernymi bodkami, sem tam vyrazka a naj make-up co som mala je Dermacol 24 hod hypoallergen. Vydrzi mi takmer cely den. Vobec nemam mastnu plet. A cena okolo 8 Eur.