prídu krámy či neprídu?:/

Príspevok v téme: prídu krámy či neprídu?:/
w

V rýchlosti popíšem moj problém... Mala som nechraneny pohlavny styk, niekolko krat zasebou pricom vzdy ked slo do tuheho vytiahol a ani raz sa nespravil do mna. Mala som obavy lebo predsa, bolo to niekolko krat za sebou takze nejake spermie tam mohli byt. Vzala som tabletku po, asi 50 hod. po... Cakala som na kramy, no ony nikde, pila som cervene vino, aj horuci kupel bol no este stale neprisli. Urobila som si aj test , bol negativny. To ma trochu potesilo lebo ma islo porazit od tzch nervov co som si robila...no kramy este stale neprisli cize teraz neviem..pridu vobec?ako to vidite?

Pata11

A kedy si zacala s prvym sexom? ja ked som zacinala tak mne to tzv. menstruaciu oddaluje.raz mi meskali mesiac a tiez som sa bala. ja mam sex s kondomom a s pharmatexom takze tak. len nechapem preco bez ziadnej ochrany.teraz si mala stastie ale ak nechces kocikovat tak aspon ten kondom

micaa

w tak to je este v pohode, ved si pozri kolko hormonov si v tej tabletke pojedla, rataj s tym ze ti to pravdepodobne rozhadze cyklus

micaa

Ako dlho meskaju? Po akej dobe si si robila test? Skus si spravit pre istotu este jeden, nech sa ti lepsie spi. Ale ja si myslim ze tabletka po ti zblbla hormony a pridu...