Ceny v kadernictvach na Slovensku

Príspevok v téme: Ceny v kadernictvach na Slovensku
liana28

Chcela by som sa spytat, kolko bezne platite u kadernia - farba, strih, fen... Ja zijem dlhodobejsie v zahranici. Minule som platila u kadernika 130 EUR. Je to normalne aj v SR? Kadernik bol perfektny, pouzivaju velmi kvalitnu farbu, aj strih je super, ale zdalo sa mi to trosku vela. Nehovorim teraz o nejakych super - lacnych kadernictvach, skor o takych lepsejsich. Su tie ceny porovnatelne?

paba

ahoj lucinka,
mam dlhe vlasy a chcem si ich nechat este trochu dorast, mam ich ostrihane do postupna takym sposobom, ze vyzeraju dobre rozpustene a aj ked ich mam v cope. celkovo mam ten strih spraveny tak, aby posobili hustejsim dojmom. super je, ze to nepotrebuje ziadnu kazdodennu upravu, proste ich umyjem a mozem ist...
ak este nemas presnu predstavu, aky strih chces, tak v tom kadernictve to pred strihanim aj tak s tebou prekonzultuju, ze co si cca predstavujes, kolko casu chces venovat kazdodennej uprave a tiez ti to prisposobia tvojmu typu a kvalite vlasov. ja chodim konkretne k michalovi a som velmi spokojna :)

obyč

som z Ke, niekedy som chodila k velmi drahej kadernicke, nechala som tam cca1500skk, v ten den, ked ma ostrihala, tak to bolo super, no ked som si umyla doma vlasy, tak som nevedela, co s nimi robit. a to, ze pouzije kadernicka drahe pripravky len v ten den, ked robi vlasy, mi je na nic. uz asi 2 roky chodim na jedno sidlisko ku kadernicke, ktora nepouziva drahe pripravky, ale striha perfektne a za rozumnu cenu-umytie, srih, fukanie= 5 €. som s nou velmi spokojna. a tie drhsie pripravky si vie kazda z nas kupit a pouzivat ich stale a nie len vtedy, ked je u kadernicky

memeni

No ToniandGuy su obycajni s prepacenim zebraci. Zamestnavaju tam juniorov, cerstvo vyskolenych kadernikov, ktory ti iba dodrbu vlasy. Niektory senior kadernici su v pohode a u nich som platila max 60 euro za strih a fukanu v Ba..

Lucinka33

vau, no pozrela som ich cennik, fakt je to velmi drahe pre bezneho cloveka. Paba, ako si sa dala ostrihat? Daj tip na nejaky dobry strih :) Chcem sa ostrihat a neviem ako :)

paba

...a to nie je vobec ziadne celebritne kadernictvo, ale ludia, co tam pracuju, su skutocni profesionali a mne to za tie peniaze stoji.

memeni

Paba nevymyslaj si, v Bratislave nikde nezaplatis za strih 80 euro, ani v tom najluxusnejsom kadernictve pre celebrity, ledaze by si taky vysoky tringelt nechavala.

paba

tie ceny su v profesionalnom kadernictve, pouzivaju znacku label-m (asi najlepsia kozmetika, co som zatial na vlasy objavila)

paba

ahoj,
v lepsich kadernictvach v ba je to tiez dost drahe, za strih (dlhe vlasy) platim 80€, ked si potom priebezne chodievas dat podstrihavat ofinu, to je zdarma. melir ma tam stoji 150€, ale je to spravene tak precizne, ze kazdy mi veri, ze mam take vlasy prirodzene :)