Velke prsia!

Príspevok v téme: Velke prsia!
visions

Ahojte,
nie je mi prijemne pisat o tomto mojom probleme, ale potrebujem radu. Alebo viac rad. Mam 16 rokov, vysku 170 cm a vahu okolo 67 kg. Mohla by som schudnut, ale takto sa to velmi neda - psia mam 75 E a kto to ma podobne, urcite pochopi, ze s tym sa bezbolestne neda behat ani skakat ani nic pri com by sa prsia nehybali :p. Takyto problem mam aj v skole a neviem si nijako pomoct. Poriadne podprsenky neviem zohnat (nieco na sportovanie) a o plastickej operacii by som aj uvazovala, akurat nemam okolo 500 aj viac eur na vyhodenie. Pocula som aj o tom, ze pri vaznych zdravotnych problemoch to preplati poistovna - ale preplati cely zakrok?
Kazde rano sa budim s bolavym chrbatom a boli ma cely den. Stale mam stuhnute svaly na krcnej chrbtici a uz fakt neviem, co mam robit, proste som zufala.

Gulka32

Ahoj zo zdravotnych dovodov ti to odporuci lekar.Ja som mala prsia velkosti az 75 G.Kvoli bolestiam chrbtice mi neurologicka,napisala sprievodny papier ze mi doporucuje zmensenie prs zo zdravotnych dovodov.Bola som v Bratislave v Ruzinove a operoval ma pan doktor Bohac.Velmi dobry odbornik.Po operacii som mala uz iba kosiky B.Kedze som teraz pribrala tak nosim D.Ale lepsie nez bolo to G.Urcite si ich daj zmensit

velkececcky

v case zalozenia prispevku mala 16 rokov, dnes už má dotyčná 25 rokov a snád je uz po plastike a spokojná :-D :-D :-D

kikusi

Ahaha, sa mi páči ako si tu baby dokazujú, že malé prsia sú super. To ste jej teda pomohli! Som si hneď spomenula na tento článok: zenskakrasa.sk Vieš čo, skús proste radšej najprv kalorický deficit vytvoriť, tak schudneš trochu. A potom by si mohla skúsiť napríklad stacionárny bicykel. Neschudneš len z nôh, vždy chudne celé telo. A potom možno ešte také cvičenie ako joga, viem, že s malými obmedzeniami to dávajú aj baby s väčšími prsiami. Držím palce

did

úprimne som veľké prsia nikdy nemala a ani nebudem, pretože na to nemám predpoklady a ani typ postavy, ale nevadí mi to, práveže vôbec. Noa čo, je to niečo zlé? Ja si nemyslím, nikdy ale nebudem môcť pochopiť problémy www.podprsenka.sk takýchto žien, budem môcť pochopiť len tie svoje a a tam občas sú

silikonka

Ahoj, takze sice som bola na opacnej operacii - zväcsovani, ale viem, ze taketo zakroky preplaca aj poistovna, pokial mas vyrazne zdravotne problemy. Musis zajst za ortopedom, ten ti povie viac:) A pozri si aj par stranok - napriklad omlazeni.cz, tam je forum aj o zmensovani prs. Myslim, ze Ti to preplati poistovna bez problemov, pises, ze mas problemy...Tak vela stastia

fester

no ja ma 18 vyska 160 a vaha 55 kg...no a moje prsia su 90c a stale citim v nich napetie a to ze stale rastu ale ja by som chcelamat mensie a bojim sa ze mi narastu este do vecsich rozmerov co mam robit?
prosim poradte