antikoncepcia triquilar a mozne tehotenstvo ?

Príspevok v téme: antikoncepcia triquilar a mozne tehotenstvo ?
mata23

Chcem sa poradit. Mam jeden a pol rocneho syna a na upravu cyklu mi moj gynekolog predpisal antikoncepciu Triquilar. Uzivala som ju vlastne prvy krat. Pocas uzivania sa u mna objavili hnacky a samozrejmee, ze sme s manzelom mali 14 den cyklu nechraneny pohlavny styk. O 6 dni by mi mala dojst mrcha, som vsak unavena, nervozna, pazrava, je mi nevolno, mam naliate prsia a strach, ze som tehotna,prosim o radu...

mata23

do 4 hodin od uzitia tabletky som myslim nehnackovala asi ani raz, ale prehanalo ma 3 - 4 krat denne a to trvcalo asi 10 dni, az neskor mi doslo, ze to bude zrejme reakcia na HAK.
Ten tehu test si isto urobim, len neviem, ci nie je na testovanie este skoro.

coocakavat

ved si skus spravit test...podla mna mas ale len vedlasie ucinky z nej, ja som mala tiez dost velke pri prvej HAK...a je dost mozne ze pri HAK otehotnies, mam sestru co brala HAK prave preto, aby ked vysadila lahsie otehotnela (lebo tam je vysoka sanca)- zacala ju brat a otehotnela a nevedela o tom, zistila to az o 13dni potom...ale malicky je nastastie v poriadku :-)

Lina007

tie stavy si myslím, že sú skôr z prichádzajúcej menštruácie ako z tehotenstva. to že si mala 14. deň styk je úplne jedno, tabletky ťa chránia stále. len by ma zaujímalo, ako si sa popasovala s tými hnačkami. ak si ich mala do 4 hodín od užitia tbl, tak by mohol byť teoreticky prúser...