Beznadejne zamilovana

Príspevok v téme: Beznadejne zamilovana
ZuZulla

Mam 19 rokov. Pred rokom som sa zoznámila s jednym chalanom na koncerte. Byvali sme spolu raz za tyzden a to som bola vzdy opita pretože mam socialnu fobiu a nevedela by som s nim byt bez alkoholu , ale on o tom nevedel, nemohla som sa mu priznať. Bolo nam ale spolu dobre proste nikdy nezabudnem na sex s nim a bojim sa, že s nikym inym uz to nebude take dobre, stale na neho myslim a dokazem kukam na jeho fotku aj niekolko hodim .. pripadam si jak zavysla.. je to strasne a vobec sa netesim na tu chvilu ked pojdem von ( chodime do rovnakej spolocnosti ludi, miesta a tak ) a uvidim ho s nou nebudem vediet co mam robit a ako sa spravat .. nechcem aby vedel ze mi tak strasne moc ublizil a ze ho stale moc lubim ,ale nedokazem to predstierat a usmeivat sa a zabavat sa... neviem ako mam na neho zabudnut ked nanho ani nechcem zabudnut a iny chalani ma ani nepritahuju vobec chcem proste jeho celeho aky je ... a ten seeeex

ZuZulla

Noto neni take lahke , ked niekoho lubis a nikto iny ti neni dost dobry( pretoze chces len toho jedneho cloveka na celom svete )