pravopis

SiSA89

ucka :vies no pre mna je normalne,ze najpr niekoho spoznavam az potom s nim zacnem vztah a preto je prirodzene ,ze dotycneho milujem..no neviem aky system mas ty to je tvoja vec...
a ja som ti do ust nic nevlozila sama sa tak prezentujes..a prepac toto je diskusne forum tak sa tu pisu nazory na danu temu...tvojej "malickosti"sa tu nik nedotkol...skor ty si tu pisala..ze do tejto temy pisu zakomplexovani ludia co beru kazdeho,co im pride pod ruku...to je prejav inteligencie????no fajn aj pre takych slnko svieti...

bibba

naco mu to budes hovorit? proste nevie dobre pisat tak nevie, niektori ludia nie su schopni sa to poriadne naucit ani ked su dospeli. zbytocne by si ho mohla urazit.

učka

1987, to je vylucne Tvoj problem, ze si si nasla polovicneho madara. s tym sa musis obratit na kompetentnych a nie na mna. :D

sign

mne to tiež kole oči ale tak čo už.ked si s ním píšem na icq tak vždy ked spraví chybu ho opravím. on to aj vie dobre napísať keby chcel ale nechce sa mu nad tým rozmýšlať.už som si zvykla ale musím povedať že on sa tiež snaží písať už normalnejšie

učka

SiSA89, ja som ale v ziadnom prispevku nenapisala, ze som svojho frajera milovala a kvoli pravopisu sa s nim rozisla. trvalo to len niekolko tyzdnov, da sa povedat, ze sme sa spoznavali.
a to, ze moja priorita je pravopis, tak sa sakra pleties. nepoznas ma, tak nevkladaj svoj nazor na moju malickost :D
vies, niektorej zene je jedno koho si uchyti do manzelstva, mne to vsak jedno nebolo, kedze som normalna zena, tak moj partner by mal byt na rovnakej urovni, minimalne tak scitany a s takym vseobecnym rozhladom na zivot, aky mam ja. netvrdim, ze musi mat tiez 2 VŠ, ovladat 4 cudzie jazyky, ale ten svoj materinsky by mal vediet ako slovom, tak pismom. chcem tak vela??

1987

tak si najdi profesora slovenciny aby nerobil chyby pri pisani a tebe vobec o co vo vztahu ide? keby si si tak nasla polovicneho madara z komarna ako ja a napisal by ti do sms lubym ta tak co by si mu odpisala, ze ale to je s makkym... spamataj sa

SiSA89

ucka: vies co poviem ti tak.... dobre ta chyba bije do oci...len kazdy clovek ktoremu zalezi na vztahu ktory preziva sa na takej veci bud schuti zasmeje..alebo ked to dotycnemu tak strasne prekaza maximalne upozorni na ten "strasny"precin...a isto sa koli tomu nebude rozchadzat s clovekom ktoreho miluje...

Ale dobre kazdy ma ine poziadavky na partnera a ine priority vo vztahu...tvoja je asi dokonala znalost pravidiel slovenskeho pravopisu ...u mna a myslim aj vacsiny ludi su to ine dost odlisne veci.

učka

ja som velmi dobre pochopila, ze si mierila na mna, ze je to "smutne". no kedze tu hrame tzv. slovny pin-pong, tak ti vraciam odpoved, co je na tom smutne.
ja som napisala svoj nazor, svoju skusenost a okrem jedneho rozumneho cloveka tu pisu len zakompexovani ludia, co beru kazdeho, kto im pride pod ruku. zial, nie vsetci sme rovnaki!
neviem ake mas ty vzdelanie, ani ma to vlastne nezaujima, ale to,ze inteligencia sa nerovna vedomostiam, to viem uz davno, kedze o.i., aj to som studovala.