Zamilovala som sa do ženy...

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do ženy...
Saraaah

Je to niekoľko rokov čo som bola hlboko sklamaná mužom..Bolo to pre mňa veľmi zlé obdobie a moja psychika bola veľmi unavená, zničená životom, bola som dlhodobo depresívna a stratila záujem o život. Zoznámila som sa s kamarátkou tohto priateľa..Stali sme sa dobrými priateľkami a neodlúčiteľnou dvojicou. Akúkoľvek radosť, starosť, filozofické rozjímanie...sme vedeli spolu rozobrať dlhé hodiny a vždy dospieť k riešeniu..Po čase mi povedala, že mala skúsenosti so ženou ( spontánne), viac sme to nerozoberali. Až raz ( asi po dvoch rokoch ako sme sa pozanli ) sme boli na jednej zábave, stála na fontáne a v tej chvíli ako som ju tam videla sa vo mne dialo niečo čo nikdy v živote. Zamilovala som sa do nej. Po príchode domov sme sa pobozkali a ten bozk mám v pamäti dodnes. Nikdy som nič obdobné nezažila. No momentálne som stále smutná a neviem čo mám robiť ...Jedinému komu som to povedala...je môj blízky priateľ...ale či sa odvážiť povedať to celému okoliu, svetu,rodine.. bojím sa...Na jednej strane cítim, že jedine po jej boju budem šťastná, no súčasne sa bojím či môj život nestratí smer...Ako mám zistiť, či moja orientácia je naozaj smerovaná k rovnakému pohlaviu...či som lesba...To, že ju milujem viem určite...a nie je to prechodné..mám pred tridsiatkou a fungujeme spolu tajne už dosť dlho...
Ďakujem za názory..

outu

podobne. ja som s tou "mojou" dnes po dlhom čase pracovala. sem tam ju stretnem na chodbe, ci na obede. cervena som musela byt ako rak a to teplo... :) bola velmi milá (kolegyne na nu nemali prijemné slova posledne dva dni). a aj ked sme boli same v miestnosti, neodvazila som sa povedat nieco. nedovolim si to.

nevimcodal

Já mám také stejný problém, zamilovala jsem se do ženy. není to moje kamarádka ale doktorka, která je o pár let starší, ale je velmi mladá. Vždy když ji vidím mám lepší den, kdy vidim její okouzlující úsměv a můžu s ní prohodit aspoň pár slov, tehdy mi jde srdce vyskočit. A tajně doufám že by možná jednou mohla cítit totéž. Jednou jsem se velmi skalamala v muži. může to být i tím. Ale opravdu někdy už nevím co mám dělat, a trápím se tím.

outu

prosím o radu. :)
veľmi ma priťahuje jedna žena u nás v práci. je nás tam viac zamestnancov, takze ju ani nestretávam často, ale ked ju vidím, ide mi srdce vyskocit. :) viem, ze to nemá zmysel, nakolko má iný status, v práci má oveľa vyššie postavenie ako ja. ja si neverím, nemam sebavedomie, len tak prezívam zivotom, ona presný opak... snazim sa zapudit myslienky na nu, ale akokeby sa mi same do tej hlavy tlacili, neviem co s tým. pomoooc

renka55

Ahoj no to fajn za jedno máš právo na svoj život,ja som na tom úplne rovnako ako ty,no mne je jasné kam patrím.Lúbila som jednu babu strašne.Síce to skončilo,ale dnes mám opat jeden problém,opat som sa zalúbila do jednej krásnej barmanky,ktora mi tvrdí,že je moja dobrá priatelka,a ništ viac,snažila som sa ju nalomit,neviem trápi ma však jedno myslím si,že moja intuícia ma neklame a lúbi ma tiež.Len si to nechce priznat,že sa dokázala zalúbit do ženy.Ona mala tiež problémy,s mužmi.Manžel je robieval zle,a o ništ lepšie neni na tom ani teraz má priatela,a je na nu ako pes.A nebrán sa tomu,bojuj,a bud štastná,že ju pri sebe máš.Kdeš to tá moja tajná láska somnou,asi nebude :(( a boli ma riadne srdiečko.. PS:A to že sa začalo v tebe niečo takéto diat,je podla mna normálne,prišiel čas aby si zistila kam skutočne patríš :)) drž sa ...! Saraaah...

janekMY33

daj si www.swingersakce.cz a pozri si to ake dievcata tam chodia a ak by si to chcela viskusat mozeme sa dohodnut a pojdeme tam spolu a potom si ma nemusis tam vobec vsimat