Prečo sa majú svine dobre?

Príspevok v téme: Prečo sa majú svine dobre?
Madeira

Takmer vždy prevalcujú poctivých ľudí, zničia im,to čo mali.
Na tomto svete je toľká nespravodlivosť.
Ja sa mám ako tak dobre, ale je mi do vracania, keď vidím, čo sa deje. Mám možnosť nakuknúť aj medzi tých horných deaťtisíc. Je to pruser, kam spejeme. Cele dni ma z toho bolievala hlava a ani som nemohla zapať:(.

Sexinta

Vieš,ja tiež robím tu hore a keď to vidim,ako sa otáčaju 10tis.€ len tak medzi desiatou a obedom a chodí to sukromne na učet a pritom firma krachuje..nemôžem spať,lebo zarobím 800€ a z toho 200€ miniem na cestu a stravu,pritom sa všetci tvária,že je všetko v poriadku.....je to na zvracanie...

george303

lost
Byt schopny v zmysle... Priklad uplne najlepsi kamarat pripadne najlepsi obchodny partner dlhorocny ta podrazi pripadne sa snazi ta oklamat .... Su ludia ktori maju isty blok kvoli tomu co bolo a jednoducho by to nechali tak a zili by v smutku ze zas ich niekto sklamal ...
V tomto ja nemam problem z minuty na minutu zabudnut a vratit podraz v este horsom prevedeni a vtedy ludia pochopia co si ktebe mozu dovolovat ... Samozrejme nasledne nemam problem opet obnovit vztahy ... Ved kazdy robi chiby

lost

george303, byt schopny neznamena byt schopny byt schopny... teda - to ze som schopny napr vyskocit oknom, este neznamena ze to urobim :)))
to iste plati aj v priatelstvach...
osobne by som svojich kamosov nezapredal ani za miliardu eur.. proste fuck miliardu :) nepredam... a nepredam... a o tom to je, potom sa mozem chvalit ze mam milardoveho kamarata/ov :D :D :D

neverim ze ty by si svojich kamosov zapredal za miliardu.. aj ked ti nedaju prakticky nic, len vramci kamaratsva klasicke veci..

george303

Koho mozte neska povazovat za priatela ??
Nikoho kazdy je vas schopny podrazit ...
Na tomto svete su premna iba 3 osoby pre ktore urobim cokolvek kedykolvek a bez ohladu na nasledky a to su otec,mama a brat... Aj ked z bratom sa moc nerozpravame ale je to moj brat ...
Vsetkych ostatnych povazujem iba za znamich a tam uz je to vsetko o peniazoch a otom kto moze co ponuknut ... K takim ludom som ale aj tak priatelsky pokial sa ma nesnazia vyuzit alebo oklamat...

soffa

ludia su svine,lebo svet je zly.uz pochopili ze za dobrotu na zobrotu.ved vies,kto sa ma dobre v tomto state,sami hajzli,nesvojpravni,popr.ludia bez chrbtovej kosti,ktori okradnu kedykoho!a samozrejme cigani,ktori zneuzivaju svoje postavenie...ludia sa snazia,chodia do prace,a nic z toho nemaju,cigani na autach(a este aj akych?)nemusia za nic platit,dostavaju min. 1000 euro,kde na vychode clovek ani nezarobi(mozno keby sa pretrhol).takzde sa necudujme ze ludia su uz znechuteni,z toho vsetkeho a uz ludom ani nepomahaju...ja to na druhej strane aj chapem...ale plati aj to ze clovek akou zbranou bojuje takou umre..

bebedobreran

Ja k téme len tolko:

- Človeku sa zdá jeho vlastný život hneď krajší, keď ho prestane porovnávať so životom iných ľudí.

- Nezáviď nikomu, lebo nevieš, či neskrýva niečo, čo by si s ním za žiadnu cenu nemenil.

trulilinka

Preco som vlastne slusna, poctiva, oddana, milujuca, aku ma chce mat partner, lebo ked sa zavesi nejaka rafinovana, ktora rozbija vztahy a nema problem, ci je niekto zadany, alebo nie, tak nakoniec ja som ta zla, lebo ved o nic nejde, ked chlap zaciti inu kost, ktora sa zacne motat, ale prejavuje sa len tak povrchne. Vtedy som si tiez povedala, ze co sa budem oddavat jednemu, ked je na svete viac chlapov. Ale nemam v povahe vyuzivat druhych vo svoj prospech a to je mozno ta chyba...