Baby, ktoré beriete HAK

Príspevok v téme: Baby, ktoré beriete HAK
student-girl

..brala som rok YADIN, pricom pocas uziv. mi zac. padat vlasy, po roku som vysadila, padaju stale, aj ked od vysadenia je to uz skoro dalsi rok! Chcela by som inu antiku, mozno tato mi nesadla, no aku? Mali ste podobne skusenosti-kde pri zmene HAK vam prestali padat vlasy? Aku HAK ste brali a beriete? Alebo si myslite, ze uz nemam uzivat ziadnu? DAKUJEM za odpovede. Mam 21rokov.

2 question: z ktorej Hak sa vam naliali prsia a pribrali ste trosku-cca 5kg? Mne by to strasne bodlo :)

Najlepsie ak by odpovedali tie, ktore menili YADIN za inu HAK, ale potesim sa i nazorom ostatnych baab :) Dakujem, moc :)

lesslie

Mikulas Novota asi nevie, ze HAK nie je len na to, aby sa nesplodilo dieta....preboha take dristy!!!!!!
najma ast o medikoch!!!!ach jaj...po prve v serioznom clanku by nebola ta cast o fakulte, po druhe by v serioznom clanku boli uprimne napisane aj pozitiva, a po tretie taku somarinu som este necitala....
Ale sak respektujme nazor, ved je demokracia

paba

beriem yadine a nemam s nou ziaden problem.
ked ti vlasy padaju napriek tomu, ze si hak vysadila, pravdepodobne to bude mat inu pricinu.

turbulencia

hak nebrat vobec!
daj si stranku badatel bodka sk a za to si si daj este tento link:
/index.php?option=com_content&task=view&id=130&Itemid=42

lesslie

mozno to nebolo tou HAK, ak ti padaju vlasy dalej...ja mam uz 4 typ HAK, a zo ziadnej mi vlasy nepadali, pribrala som z Regulonu, a teraz mam Yasminelle a s tou som uuuuplne moc spokojna

fefefef

yaz...novynette....nepriberieš, prsia tiež nenarastú, vlasy nepadajú, ale mala som pol roka z nich špinenie.