Výter z mocovej rury (uretry)

yoshimitzu

anonym777 sucitim s tebou .. mna to bolelo tiez ale dve tri stania ale napil som sa vela vody po kazdom stani a po tretom uz som skoro nic nepocitoval

fako

cavte este jeden trik ked sa uz dostanete cez prve stanie tak si treba aj vyhonit alebo zasexovat to mi pomohlo a bolo to prec hned!

divak77

seruste chalani, tak dnes som to absolvoval, dokonca ta pridrbana lekarka mi ani neurobila to co som chcel teda chalmidie a ureoplazmu, len nejaky nespecificky vyter. Poviem vam, bolelo to riadne, ale len chvilku. Dalo sa to vydrzat. Horsie je to s curanim, od rana sa nemozem vystat, v momente, ked mi uz treba, tak sa zablokuje cele telo a mam plny mechur a neviem sa vystat. Asi zdochnem, dufam, ze to skoro prejde...

milan187

Tak mam to za sebou ale ten vyter bol dost neprijemny ale prezit sa dal. no a dnes je dva dni po tom a uz necitim ziadne rezanie. dva dni som citil a preto som cural do vody tak to bolo celkom ok, nereze to tolko ako ked sa cura priamo.

anonym777

Bal_idem pisem z vlasnej skusenosti mal som vytery dva na chlamydie a ureoplazmy takze dve tycinky prve dve mocenia stipali potom tom to bolo lepsie mam s tym skusenosti ale ked je niekto hovno tak to neprezije

Bal_idem

anonym777 - prvé dve močenia ? Tak to potom močíš raz za týždeň, kubo. Čo si Ty doktor, keď ho takto nehorázne klameš a nahováraš ?

anonym777

ano vrazi tycinku asi 5cm do mocovej rury trochu zatoci potom vysune a prve dve moecenia potom zacitis stipanie ale za den to prejde chlapec to tu nafukuje da sa to vydrzat

akvor

Je to horšie ako si vieš predstaviť. Do vtáka Ti vrazí tyčinku veľkosti tej, čo sa používa na čistenie uší a potom s ňom bude krútiť. Ja osobne som mal dojem, že sa v tom vyžíval. Najbližších 10 dní sa budeš modliť, aby si sa nemusel ísť vyšťať. Skoro som od bolesti zdochol. Prestal som takmer piť, aby som nemusel. Sám vieš, s akým problémom si šiel k lekárovi, takže je len na Tebe, či to posúdiš ako akútne a pôjdeš, alebo sa na nich vy...
Mňa išiel šlak trafiť, keď som sa dozvedel, že také isté výsledky sa dajú získať aj z ranného moču.