Autonehoda so mna urobila lepsieho cloveka

Príspevok v téme: Autonehoda so mna urobila lepsieho cloveka
MichalBA

Nebola to sice moja chyba. Mal som otras mozgu, zosivanu nohu, ruku aj tvar. Dovtedy som bol taky typicky frajer. Zrazu mam pocit, ze som sa v zivote konecne nasiel. Nieco sa vo mne zlomilo. Som iny. Ale myslim, ze mam lepsi zivot. Mozno niekomu by to obratilo zivot k horsiemu, ale mne to asi pomohlo dospiet a nerobim hovadiny ako predtym. Mozete sa podelit aj vy so svojou skusenostou. Chcel som tento moj odkaz poslat dalej.

fatka

ako 4rocna som prezila autonehodu a mala som fakt na male. Mama vzdy vravela ze vtedy sa im zmenil cely svet a uvedomili si co je v zivote fakt dolezite....po 18 rokoch uz nemam velmi pocit ze si to este vzdy uvedomuju ale niekedy je dolezite aby clovek dostal facku od zivota...asi len vtedy sa dokazeme spamatat no skoda ze nie vzdy nam to vydrzi...je super ze ty si to uvedomujes a ako napisal crossetdante ak na toto znamenie ktore si teraz dostal zabudnes tak si nanho vzdy spomen ak budes robit rovnake hluposti ako pred nehodou...

happi

mne sa to stalo pred vyse rokom, tma, hudba nahlas, serpentiny, najvacsi machri v aute...pred nami kamion, videla som len jeho svetla a pred ocami sa mi premietol za sekundu moj cely zivot.
2x sme sa prevratili, vleteli do priekopy a nakoniec do stromu. Ten nas zabrzdil. Ja som ako zazrakom vyviazla so slabym otrasom mozgu, silno narazenou rukou, kolenom. Ked som otvorila oci, videla som len tmu a bolo neskutocne ticho. Medzitym ludia z auta za nami zavolali zachranku.
Moj pohlad na zivot sa nezmenil, len si uvedomujem s kym a v akom stave sadam do auta, pretoze viem, ze nabuduce by som take stastie nemusela mat

karkulka7

mne sa stalo to iste minulu noc...sadla som do auta s opitym clovekom, ktory jazdil neprimerane rychlo a naburali sme...stacila sekunda a vrazil by do nas oprotiiduci jeep a vsetci styria by sme boli na mieste mrtvi...odvtedy mam naozaj iny pohlad na zivot...

crossetdante

je skoro po 3 dnoch pisat nieco taketo podla mna, ale ked sa chces zmenit sa zmenis aj bez toho aby si roztrieskal dalsie auto, kazdopadne ked budes zase machorvat spomen si na to ako si bol po autonehode

zujky

Asi pred tyzdnom sa stalo nieco podobe mojmu priatelovi. Rozbil (poriadne) otcove auto,ale on sam je v poriadku.
Tiez mi sam povedal,ze ho to zmenilo. A ja to mozem len a len potvrdit. Citim od neho,ze som mu vzacnejsia... ze si uvedomil co ma... a spamatal sa. Lebo predtym bol dost velky egoista a velmi nezodpovedny.. .
Aj ja sa najviac bojim toho,ze mu to dlho nevydrzi... . Zajtra si ide pre vlastne nove auto.. .Bojim sa,ze sa vsetko vrati do starych kolaji... .Ale dufam,ze to bolo prenho dost velke ponaucenie.. aby sa zacal spravat dospelo. VSetko dobre.

salatka

no vidis a mna zivot zase naucil, ze som svina velka tearaz, aky velky paradox... po vsetkych veciach co som zazila, mam teraz mozno iba take obdobie, ale uzivam si vsetko a vyuzijem a vyuzivam vsetko co mozem