depilacia

Lenush

pri elektrickom strojceku treba pouzit penu? este som ho totizto neskusala len stale pocuvam aky je dobry.. :) planujem si ho zaobstarat, aj ked sa trosku obavam tej - vraj pichlavej - bolesti

lenoccka

poh, suhlasim s tebou, ja mam strojcek uz asi 6 rokov a nemenila by som za nic... raz za 2 mesiace si s nim prebehnem nohy, inac ziletka, mam v tom uz prax tak mam nohy za chvilu oholene... a naucila som sa strojcek pozuzivat aj na podpazusie a oblast bikin :))) a je to uplne v pohode, odporucam:)

poh

Ja si uz neviem predstavit,ze by som sa vratila k depilacnym kremom.Bola to hrozna otrava,strata casu.Asi 3 roky mam epilator,v nom 2 vymenitelne hlavice.oblast (podpazusia,bikin),epilator na nohy,vobec to neboli,masazna kefka k tomu je mi na nic.Podla mna investicia sa davno vratila a ten cas a pohodlie.Jednoducho to zbalim do tasky,chlpky ani nezhrubli ,odporucam kazdemu.

Lenush

ja nemam rada depilacne kremy.. ako su weet alebo opilca, uprednostnujem skor ziletky, je to rychle, bezbolestne a zvykla som si na ne.
chlpky ani po dlhodobom odstranovani nezhustnu ani nestmavnu, mas to v genoch a ak si sa raz narodila s tmavymi chlpkami budes ich mat stale, ak so svetlymi budes ich mat svetle.. akurat holene chlpky vidno viac, pretoze chlpok vyrastie aj s tmavym korienkom na zaciatku.

lenka22

problemom depilacie je bolest a to ze chlpky musis nechat aspon 5mm vyrast aby sa dali znova depilovat... a neviem ci to najma v lete vydrzis s takymi dlhymi chlpmi :))) najlepsie je to striedat so ziletkou