ako pribrať?

shaggy

tak to co tu citam tak to ze mate 180 cm a 75kg je podla mna v pohode ja mam 190cm a 60 kg a jem 5 krat dene velke davky a nezabera to moc neviem preco a to zapijam este 1l piva a stale nic.

robco

cawko,,,aj ja mam problem mam 15 rokow skoro 16 mam wysku 175 cm a 60 kg ale strasne bi som chcel pribrat,,,aspon 5 kg,,poradte starsi a skusenejsi

suchar

serus ludia ja mam tiez taky problem cvicim asi priblizne 4 roky mam 87 kg mal som 91 newem co sa stalo ale schudol som som mozno to je aj tym ze som prestal brat proteiny a tak.newem poradte neco dobre s ceho poradne naberem :D

theoleander

kup si PANGAMIN denne 3x10 tab po dvoch mes zvýš dávku na 3x20tab ,vela uhlohydrátov, pečiva , cestoviny čiže kysnuté cestá,a mliečne plnotučné mliečne výrobky

2Rocky221

Najlebsi priberes ked si kupisk pivne kvasinky a budes jebat kila pri treningoch najlebsie na objem je zapojit aj nohy cize drepi a na pleciach cinka je to super vyskusaj

Kubes

samé dobré diskusie sú tu :) ... no chlapci mám 23 a ked som bol malý bol som na tom tak isto ako vy ... poradím vám takto: kým ste na základke tak sa pred ženami aj tak vyzliekať nebudete ... a na strednej si vás ta váha dobehne sama nebojte sa. A na výške, alebo po maturite začnete mať opačné problémy :) ako zhodiť a zas tu budete vypisovať :))

88austin88

potrebujete pribrat ja tu ma riesenie pijem sunar s mlieko aeste denne aaspon 1 kg tvarohu apotom uz len neake to jedlo a za mesiacc priberam tak 3 kg niekedy ja viac a este posilujem takze vycsina mi to ide do svalov ane do tuku takze to dobre to vyzera

jakub81

Jedz viackrat do dna, vela masa najma cerveneho ale aj hydina je ok, dalej cestoviny, syry, ryzu, zemiaky. Sladke tiez ale neprehanaj to pretoze sladke veci neobsahuju dolezite ziviny ale iba prazdne kalorie ci ako sa to vola.