ako pribrať?

jojidlo

Lubi sa mi,ze sa tu vzyvaju do nebies ovsene vlocky.Takisto to mozem potvrdit...Bol som do minuleho leta takmer profesionalny ciklista...cize chudy,slabucke svalstvo...Pri vyske 183cm som mal 72kg.Potom som vsak schytal zranenie na koleno a klby mi prechladli.Takze som to nacas zabalil a zacal sa venovat posilnovaniu.A ovsene vlocky sa stali mojou laskou :-) Teraz mam 79kg pri rovnakej vyske,svalstvo je mnohem mnohem krajsie a priatelka sa tiez nemusi bat,ze ma odfukne vietor :-) A ako bolo spomenute,ovsene vlocky pred spinkanim :-)

Bubo222

basto... Tak sa mi vidi ze si len skopiroval otazku niekde z predoslych prispevkov. keby si si precital tuto temu nasiel by si odpoved na svoju otazku. Tak hladaj...

basto

Môžte mi niekto prosím vás poradiť ako mám pribrať??Mám 180Cm a 55kg prosím poraďte mi.Svaly mám ale som chudý...

Bubo222

Ahojte. Kedy je najlepsie jest a co? Kedze v skole mam pevne stanoveny rozvrh a aj obed, na telesnu idem hladny(max stihnem jeden banan). Makam asi 60-70 minut a potom bezim na obed kde sa napcham. Doma cvicim obycajne po obede asi 1 hodinu takych 60 minut (cviky silove s malo opakovaniami cca 2-3 krat do tyzdna) A este: Mozem jest pred spanim? Nie je "tazke" jest pred spanim... Travim ked spim?

jarino

Ahoj ja som Jaro.Mám 13 a so velmi vysoký no však chudý!!!!!!!!Mám 174 a vážim iba 48 Kg.Nemam anorexiu ani inú chorobu-uvedomujem si,že som chudý.Aj mooj otec bol v tomto veku taký.&Prosím pomoc!!!!!!!!Poradte mi ako by som pribral aspon 13 Kg.Jem pravidelne.Vopred dakujem za pomoc.

sisinka

ahojte!
mam 13 rokov a snazim sa pribrat ako to len ide. nemam ani bulimiu ani anorexiu ale pri vyske 156cm vazim 37 kilo prosim poradte uz som znicena z toho ako mi to vsetci vycitaju.

sv.bv

Caute 12 - 14, ktoré nemôžete pribrať. Je to vo Vašom veku veľký problém, to chápem, ale ja mám 28 r., 164cm a 47 kg. A to som už pribrala, žiadnou bulímiou ani anorexiou netrpím. Zistila som, že som asi viac v strese ako by som mala byť (ako by aj nie, veď bývam so svokrou), veď zhodiť z 56 na 45, to je umenie. Jem za dvoch, vôbec nie som prieberčivá, čiže zjem všetko. Ale povedala som si dosť, všetkých blbých ľudí a ich blbé názory si nevšímam a pekne začínam priberať. Aj keď to ide pomaly ale predsa. A výsledok? Teraz chudne svokra. Čaute

michelka.xixi

ludja pls ako mam pribrat, mam 13 rokov, 152 cm a 40 kg...som dost chuda a neviem ako pribrat. stale jem ale nepriberiem vobec. bola som aj na roznych vysetreniach ale bez vysledku...tak pls mi poradte ako mam pribrat!!!