plastika

Príspevok v téme: plastika
MomoMoo

dobrý večer,

mám jednu otqaázku ohladom plastiky..svoj problém napíšem..chystám sa na plastiku na konzultáciach som ešte nebol tam idem až neskor..ale predpokladám či už vy ,ktorí ste boli či neboli na plastike my budete vedet poradit..teraz mám takmer takýto nos media.photobucket.com takmer rovnaký..chcel by som sa spýtat či by mi vedel s takého nosa/u spravit približne takýto nos www.wpro.who.int nejaký nos na tento malý štýl..vdaka a ak sa najde niekto kto nemá pochopenie a chystá sa napísat totálnu hlúpost..tak nech si to odpustí a radšej nech nepíše..snad sa najde niekto kto sem napíše..a dúfam ,že som túto tému nezakladal zbytočne.. za všetky odpovede samozrejme dakujem

lesslie

momomoo>spravit by sa dal, ale ver tomu polastickemu chirurgovi a jeho skusenostiam...nech ti spravi taky aky sa ti hodi...lebo je aj dost mozne ze sa prisposobi tvojej ziadosti a budes vyzerat smiesne...od operacie sa nedaj odhovorit, budes isto spokojny, len polav z narokov...z nosa budes mat nostek, len tvar nechaj aj na chirurgovi :)
vela stastia

MomoMoo

síce som povedal ,že mám takmer rovnaký nos..no na nom sedí ale na mne rozhodne nie..čiže také niečo sa z toho spravit nedá?