peeling tvare

agajka

jeej,dakujem sofija vobec som si ho nevsimla. hej,ten bude urcite lepsi.aj ked je trochu drahsi na 50 ml,ale 80% je 80% :)lepsie ako 5%.uvidime co to urobi.

vonkajsiavyziva

Ahoj, ďakujem renca. ako v niektorých prípadoch som si uvedomila, že som tu reklamovala nejaké tie výrobky. ja to beriem, ale už som s tým prestala, začala som ľudom odporucat nie znacky, ale konkrétne bylinky, alebo zlozenia. pripade ze uz neviem znacku, tak musim reklamovat tu svoju. a ludia, co vidím ze majú ozaj zaujem o ošetrenie alebo kozmetiku, tak ich hend posielam ku mne na mail.
No a čo sa týka toho stresu, tak skus nejake bylinkové caje, nie tie ovocne, čo sa daju kupit v obchodoch (sáckove), to sú len zmele aromy a farbiva, ale riadne sypane. Tie su ovela upokojujuce, to mám od doktroky, co ma skolila.Ta sa do toho asi trosku vyzna no, nie? taky cajik kazdy vecer na povzbudenie a vsetko prejde rychlo a v pohode. A nezabudaj vela pit,najlepsie su vody, ale nie s horcikom a magneziom, lebo obsahuju vela soli, takze to moc nepomoze. skor s nizkym obsahom Na, K, Mg a Mn. a to sa dá do pohody. vsak ak máš nejaké otazky ohladom zdravia, tak sa pytaj.
Viem niečo aj o chorobách a tak.

renca

ahoj vonkajsia vyziva, ak Ta tak mozem volat..asi mas pravdu, som teraz vo velkom strese a to uz dlhsiu dobu, prekonavam rozvod, ale davam sa pomaly do kopy, ak mozes napisat nieco viac, vopred dakujem, a inac, citala som nejake zvasty od druhych, ze tu robis reklamu, ja si to vobec nemyslim, prave naopak, si jedna z mala co sa fakt rozumeju do toho co robia. este raz vdaka

vonkajsiavyziva

ten krém Kamill je v pohode, napnutá pleť je suchá. Ja som si ho tiež dávala aj na ruky aj na tvár. Ale ten oriflame je asi predsa len lepší, i keď pre mňa to nestačilo. ale tak tebe by mohlo. Ja som mala na tvári až šupinky.

agajka

hmm,praveze ani nevysusuje (ale mam aj Vichy gel,aj ked cisti ok,ale po nom mam plet tak napnutu)Ale Garnier je docela v pohode.pouzivam peeling.gel, plet.vodu ,aj kremy a da sa.ale aj tak vyzeram hrozne:)) a vies co ,co hovoris na krem Kamill (ale je to zevraj na telo)z lekarne s harmancekom a s aloe?nebude to prilis mastne -na moju plet?Ale asi teda dam na ten oriflame.vdaka este raz za pomoc a rady:)

vonkajsiavyziva

agajka: vieš čo, mne garnier ako nevyhovoval, ale to pure som nemala, nevysušuje to moc? lebo som to počula. no a ten Oriflame, je to málo, ale vždy lepšie ako nič. Asi to bude rovnaká cenová relácia ako u nás si myslím, vieš čo my máme aloe krém (200ml) a stojí 430 Sk, takže podľa mňa sa tie výrobky tiež budú pohybovať nejak tak, ale určite ti to doporúčam, lebo ja si obtrhávam kožu okolo nechtov, hlavne počas skôškového a mne sa to najneskôr do jedného dňa vylieči. ako skús pohľadať, ale ak nechceš moc investovať, tak ti bude stačiť asi aj ten krémik z Oriflame. neviem

agajka

hmm,viem.ale radsej neskoro ako vobec :/ teraz musim odstranovat nasledky.

A ten oriflame krem-je tam len 5% aloe,nie je toho malo? A ta kozmetika Forever living,to bude tiez asi drahe nie?Nevies kolko by stal taky kremik? (a co si myslis o kozmetike Garnier-pure?tu pouzivam a zda sa mi celkom dobra.)

vonkajsiavyziva

agajka: no avon krém nie, leboje to chemicky robené, ale ten oriflame s aloe sa mi z tvôjho výberu páči najviac, a aj ten čajovník je v pohode, ale ako pokiaľ by si mala doma rastlinku aloe, tak to je úplne najlepšie, jazvyčky by sa potom mali trošku stiahnuť, ako aj my máme krémy z Aloe, ale tie sú drahšie, alebo je tu spomínaná niekde kozmetika Forever living, tá má prípravky z aloe.Aj keď dost neskoro si sa zobudila, ono je to najlepšie to čistiť hneď alebo aj tomu predchádzať.

agajka

vonkajsia vyziva.tak ja som sa popozerala po nete.a krem s aloe som nasla len avon,oriflame a kozmetika AB..a preco vlastne nie avon? co je na nom zle?:/ este mozno ten kremik AB s aloe,ale neviem ci nebude mastny..

a chcela by som sa ta este opytat,co si myslis o tea tree oil,alebo o cajovniku?o takom kremiku? ake to ma ucinky na plet?dakujem ti:)