peeling tvare

vonkajsiavyziva

tam mi chýba, 4 dcl vody na 10 kg váhy - mám to od doktorky, čo sa s tým zaoberá, a tiež je nutné, aby si pila ráno od 4 - 12 na obed, vtedy sa z tela von vylučujú látky, jesť je nutné od 12 do 8 večer - to si pýta telo a v noci sa to všetko spracuváva. Je to lekársky dokázané.

vonkajsiavyziva

No ak ti mám pomôcť, tak aby som nepropagovala moje výrobky, tak ti odporučím druhé. No vzhľadom na to že máš akné a miestami suchú pleť, krémy z lekárni nie sú pre teba vhodné, lebo sú vyvíjané v labáku. Ja by som ti odporučila krém s aloe, len nie z avonu, ako je nemám nič proti dekoratívnej kozmetike, ale s krémami to nezvládajú. radšej si zožen niečo od Oriflame. Taktiež nesmieš používať Vichi, tá vysušuje.Ak by sa dalo, tak si kúp niečo s harmančekom - to upokojuje a niečo s aloe, to ti vylieči akné z vnútra. No a nezabúdaj na nočný krém, pre suchú pleť nevyhnutná vec, pleť si musíš čistiť 2x do dňa! a veľa pi, aspoň 4 dcl vody. Ak sa smiem spýtať, tak mi napíš kde máš akné, a ja ti napíšem kde je problém vo vnútri, lebo je nutné to liečiť aj zvnútra, nie len zvonka.

zuza

ahoj sofija,prave glyco A ma zaujma, ako si ho pouzívala,a ako je mozne, ze si si spálila plet??? ja som si ho tiez kupila, len som ho este nepouzila, a teraz mam trochu strach aj zacat, lebo aj známa kozmeticka ma varovala, aby som si na to dávala pozor.a este z akými prípravkami si ho kombinovala, napr.krém a atd.Dik za odpoved, uvítam aj skúseností iných..

agajka

vdaka Lenka za vsetko info:)

Vonkajsia vyziva a teda ked sa v tom vyznas,vedela by si mi poradit dobry KREM?Moze byt aj z lekarne.Moja plet je sice mastna,ale miestami sucha az napnuta-lica ale aj s akne..mierne sem tam.ale chcela by som daky Regeneracny a HYDRATACNY(urcite nemastny).aby plet vyzerala zdravo,sviezo,zjednotene.Nebola mastna ,ale ani napnuta.A moja plet vyzera nezdravo..je taka siva az fijalova..neviem aky krem zvolit,vedela by si mi pomoct?

lenka22

vonkajsia vyziva, mam na praci aj ine veci ako sa tu s tebou hadat a vysedavat cele noci pri pocitaci a cakat na tvoj prispevok...

čertík

čaute baby! S kozmetikou mám nejaké skúsenosti, niečo používam.ten váš debatný krúžok je zábavné čítanie, i keď si myslím, že Lenka22 akosi si to nezvládla.Stačil mi tvoj prvý príspevok, že keď mi nesadne krém na tvár, tak ho môžem použiť na ruky. Zasmial som sa na tom, to si môžem kúpiť aj indulonu a vyberiem si či si to budem dávať na pleť, ruky alebo topánky. Tak čaute a píšte ďalej je to zábava.

vonkajsiavyziva

Tak čo moja,už mi nemáš čo napísať? už si sa tu strápnila dosť,hm? keď niekedy budeš mať zase niečo na srdci, tak sa ozvi. Alebo sa ozvem ja, ak by som mala náhodou nejaký problém, aby som nemusela navštíviť lekára, takto je to rýchlejšie a ty mi určite budeš vedieť poradiť. PAPA

vonkajsiavyziva

Ja nie som díler,ja som maximálne poradca, no a s kozmetikou som si už čo to užila: poznám toho hodne, avon - čistá chámia,(dekoratívna kozmetika je v poho), oriflame - okolo prírody to išlo, proti tomu nemám nič (dekoratívna sa mi však nepáči),proaktiv solution - v poho vyrábané z byliniek, marykay -drahší avon, nivea - ok -ale nový krém proti vráskam DNA: zlý lebo dodáva pleti kolagén, ktorý si má pleť vytvárať sama a pleť zlenivie a ostarne.Dermajetics - v pohode ale drahšia. vichi - čistý labák -účinná len spočiatku, YR - v pohode. Všetky mám vyskúšané sama na sebe, mala som predtým dosť veľké problémy s pleťou.

lenka22

no tak ty si iny diler ked to mas takto v malicku, urcite hustis do kazdeho potencionalneho zakaznika taketo kaleraby... ja som si avon kupila z vlastnej vole a zostala som pri nom pretoze mi tato kozmetika vyhovuje

vonkajsiavyziva

no vidiš, herbalife a Nouri Fusion je v 63 krajinách sveta a všade schválená Ministerstvom zdravotníctva tej ktorej krajiny. Máš dobré skúsenosti s AVONOM? a na základe čoho si si ho kúpila?