Špeciálna pedagogika, poradenstvo a pedagogika mentálne postihnutých

janinka3

Ahojte, aj ja študujem tento odbor - magisterské štúdium, je to zaujímavé ale zložité, ale stojí to za to.

bon

okeke, email maju vsetci rovnaky v tvare meno.priezvisko@fedu.uniba.sk
ak potrebujes nieco napis mi tvoj email.....poradim ti ak budem vediet...

okeke

Bon, prosim ta, nemas nahodou mail na pani Tichu? Neviem sa s nou nijak s kontaktovat a na stranke som to nenasla. Ja sa v tom proste nevyznam a potrebujem poradit:(

bon

sasik, poznam babu co to skusala, ale podla nej to externe bolo onicom, tak presla na denne......, a neviem si celkom predstavit co mas z externeho, lebo ani z denneho sa vela z praxe nenaucis, externe je podla mna dobre len ak si v tejto oblasti zbehla, a robis vv nej, len potrebujes titul aby si v tom mohla zotrvat...., to je ale len moj nazor, lebo ja osobne si urcite este zopar rokov po dostudovani na dennom nedovolim robit v oblasti poradenstva, pretoze je to z mojho pohladu obrovska zodpovednost, a k tomuto potrebujes fakt vela skusenosti.....

sašik

ahojte, baby,poznáte niekoho kto si toto poradenstvo urobil/robí externe- 5 semestrov?? Mám VŠ pdg,ešte 2,5roka materskej a tuho roznýšľam že sa na to dám . poradíte či je to dobrá voľba?? vždy som rada ľuďom pomáhala...

bon

no tak ta je velmi zlata, takze ak budes nieco potrebovat kludne chod za nou, poradi ti ak bude vediet......drz sa toho co ti napisli, a bude dobre, nam nedali nic v prvom rocniku, az teraz ked videli ze niektorym to nevychadzaloo a musia predlzovat, ale uz im aj tak nepomohli teraz.....misung budes mat, a vsetko sa to bude este menit, myslim predmety a tak, pevne nervy ti prajem, lebo ich budes potebovat