Špeciálna pedagogika, poradenstvo a pedagogika mentálne postihnutých

okeke

Myslim, ze Tichu a este niekoho. Ako zapisana som normalne, to sme vybavili vcera, ale tie konzultacie som nemala. Tie boli dnes. Dali nam taky papier, co nam tutory vypracovali (odporucane predmety), tak sa budem drzat asi toho. Ale inak mam v tom taky maly misung.

bon

okeke a koho mate tutorov? no veniem ako to poriesite, ale na yapise bz ste nem,ali chybat, je toho kopa co treba vyplnit a vybavit, zapis predmetov vyriesis aj potom, skocis za tutormi, poradia urcite, pokial ste prvaci, toho sa neboj, hlavne neprid do blavy prlis neskoro, ale spamataj sa skor, lebo sa nedostanes potom na dolezite predmety a potom budes mat pruser, je malo miesta v skupinach, kto prv pride ten prv melie.......takze v prvy den, neviem ci 14 alebo 16 naklus do skoly a chod sa pekne pozapisovat k ucitelom...., teda ak to tak bude fungovat,ale malo by, lebo nabiehaju na ais, a netusim ako to vsetko bude.....

okeke

Bon, mas pravdu. cisty bordel. Tri baby (vratane mna) dostali pozvanku na zapis na 7.9., lebo sa pomylili a mame prist zasa zajtra. Ale kedze sme z daleka, tak sa neda. A zajtra su tie konzultacie s poradcami, takze som v kely a nema mi kto poradit s vyberom predmetov.

bon

okeke skus, ale fakt tam chod len ked si presvedcena ze chces robit tu robotu....., je to tazka praca, ale uzasna....., ved uvidis, drzim ti prsty, nech sa ti tam dari, a vela nervov na zaciatku budu stresy kym poskladate rozvrh.....

bon

ale k tej matike este, na gympli som z nej nebola tiez dobra, len na vyske tu bol ten problem ze sme mali ucitela z mat fyzu a ten nas bral akoze toto uz vsetko viete.....ziane tak od zaladov, len preto to bolo tazke, a nevedel vysvetlovat....., ale matiku mas len dva semestre, este statistika je taka dost na houby, ale ak budes chciet tak to zvladnes.......

bon

musis sa tam ucit strasne vela, kedze som vyssie, tak neviem momentalne koko predmetov tam maju, ale pochybujem ze to skratili, pocitaj s minimalne 12 skuskami za semester, tazkou biologiou, ak si nemala matiku, tak to budes mat tiez tazke, lebo ja som bola z gympla a zvladla som to len tak tak, ale zase zavisi to od tvojho pristupu ku skole a co chces dosiahnut, ak si tahakovy typ, nemas problem, ak si poctiva a slabsia, budes sa musiet dost nadriet....., ja to zvladam uplne v pohode, ale to preto ze ma to bavi....., je to zaujimava skola a aj robota, ale tazka a nedocenena...., skus sa pozriet aj na svoje psychickw danosti, zamysli sa nad tym ci to chces skutocne robit, lebo ak nie, vyber si lahsiu cestu ako sa dostat k titulu.....je tam aj vela biflovaciek, vela psychologie, ale zase prax je o niecom inom--...., ale je to este nie velmi prebadana oblast u nas, a budes mat siroke uplatnenie,pokial teda sa este vela zmeni a bude to aj ohodnotene lepsie, tak to bude fajn volba......len prezit stresy co sa tyka organizacie....., a stiahni si ked tak rocenku, je na nete, tam si kukni ake budes mat predmety

okeke

mohla by si mi to presnejsie opisat ako to tam funguje? V pondelok mam zapis a stale nie som rozhodnuta ci tam ist alebo nie. Hlavne ma zaujima ake su tam predmety. Vraj tam je aj matika. Na strednej som nemala matiku vobec, tak neviem ci to zvladnem. A ci sa tam musi velmi vela ucit....take biflovacky a tak.

bon

ano chodim, a dvakrat by som si to rozmyslela momentalne......, bordel na katedre neuveritelny, zistis.....inak vacsina ucitelov je fakt dobrych, to zase nemozem popriet