Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

piercin pioplast

Príspevok v téme: piercin pioplast
biopich

chcela by som si dat piercig do jazyka z bioplastu...viete mi povedat ci ho daju hned po prepichnuti alebo ci budem musiet mat ocelovu kym sa mi jazyk nezahoji neodpuchne? raz som uz tam piercing mala ale praskala mi sklovina aj sa mi zlomil zub lebo sa mi podarilo zakusnut do piercingu tak som sa nasrala a dala ho prec...teraz ale mi chyba uz je tomu azda 2 roky :-) a tak premyslam nad takouto nahradou...viete mi o tom nieco napisat? ci je to fajn? ci drzi to po kope myslim ci sa da dobre upevnit aby nevypadol? diky moc :-)

Ni_ki

áá bioplast je uplne najlepši to maš material ako paličku z lízatka ,, takže žjadny zápaal ,, žjadna alergia na to nič .. je to najlachšiee ... a neničí to zuby !

SweeT-BeasT

najprv si mussíte dať bud stitanu alebo s chirurgickej ocelee .. apotoom po 3 týždnoch si to možte vymeniť .. za hocičo .. už ked je to zahojenéé .. a najlepšie je kupiť si ten základy prvá piercing v tom študiu a hned si to tam dať spraviť .. lebo oni najlepšie vedia aky vam maju dať ;) .. aj ked je to dosť drahee .. stoji okolo 20 eur .. ale rače zaplsatiť ako mať s tym problemy .. ja som tješ chcela ušetriť . a kupila som si piercing za 5 eur a potoom to aj tak dopadlo .. že som mala jazyk celee 3 tyzdne opuchnuty,, a začalo mi zo spody tkanivo obrastať guličku ;)

biopich

dnes som sa bola informovat vraj na prvy krat bioplast neda hm tak mi je to divne...ked na nete som aj cosi postrehla ze su vhodne aj na prvy krat....to tu fakt nikto nema piercing z bioplastu?

biopich

to mam potom platit aj za ocelovy aj za bioplast? ci? lebo som pozerala stranky kde sa da kupit cez net nausnicka a tam bolo pri bioplaste napisane ze je vhodny aj na prvy krat hned po prepichu...

mnamka257

moja kamoska ho ma.ale ked jej ho davali tak mala najprv z chirurgickej ocele az potom z bioplastu.takze si myslim ze prtvy musis mat asi z ocele

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.