Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????

Príspevok v téme: Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????
zufala209

Takze mam za sebou prve sklamanie v laske... mam 18, a problem robila dialka. Trvalo to takmer rok a pol , to bolo take chodenie aj nechodie kedze sme strasne malo boli spolu ale trvalo to rok a pol!!! On vie o mne vsetko vieme si pisat a rozpravat sa HODINY!! No vyskytlo sa dievca co byva kusok od neho ... JE KONIEC:. a a sa s tym NEDOKAZEM!! zmierit.. ze takto to bude. Ze vsetky toe krasne sms, tie doverne rozhory.. ze vsetko to uz patrii INEJ .... bolo to sucastou mojich dni , moje svetlo ... a zrazu je to inak ....... mam chut stale plakat .. a uz nikdy si nenajdem nikoho s kym si budem rozumiet viac...... Budeme sa stretavat dalej aj sme stale vyborni kamosi ..... ale viem ze neico sa zmeni .. a ja sa s tym nedokazem zmierit,.. neviem to pochopit.. a neviem co mam robit.. :(((( Boze tak mi to vsetko chyba........ Preklita dialka vsetko znicila.. !!!!!

katusaja

zufala a urcite to je aj tazke pre neho...nemysli si ze tiez hned zabudol na teba, urcite len hra zo seba takeho tvrdasa, a s tamtou uz dlho sa pozna?lebo ak nie tak sa to mozno aj skoro rozide, zalezi od toho ci pocas vasho vztahu ta podvadzal s nou a ci nie, nemas si to od koho zistis? sice tam bola vzdialenost,-(

zufala209

Dufam ze to prejde strasne rychle lebo teraz mam obdobie ked nevdiim vo svojom zivote ziadny svetly bod... caka ma maturita, prijimacky na vysku kde pochybujem ze sa dostanem... vsetko bude ine a tazsie. Tolko krat som mala naozaj pred sebou zly alebo tazky den ale vedela som ze tam niekde daleko je niekto komu na mne zalezi , kto na mna mysli,kto vstava s myslienkou na mna .. a kto mi napise: .. Chybas mi anjelik,drzim Ti palce :(( .... A teraz .. je to vsetko prec znova som na vsetko SAMA.. Je mi to tak strasne luto ze znova neviem udrzat slzy.. :(
Preco to musi tak svinsky boliet.. Jedine co ma utesuje je to , ze raz pride niekto iny... RAz .. lebo teraz si to neviem predstavit.. A mozno by to skor ci neskor skoncilo tiez,, Cize je mozno dobree zeje to tak ako to je.. Asi klamem samu seba , ale inak by som to asi nezvladla.

Summer_

zufala presne viem co prezivas, tu neopisatelnu bolest z lasky, poznam to tak presne a ver ze to pozna skoro kazdy clovek, ktory niekedy miloval.. a viem ze by si najradsej pocula nejaky "recept" na to, ako zvladnut tu bolest, aby si to necitila, ale bohuzial, inak ako preplakat si to a preckat cas to nejde :( ale ver mi, ze sa zase zamilujes a aj ked tomu teraz neveris, mozno aj viac a najde sa aj clovek, s ktorym budu tie rozhovori take iste dobre ako tvojim byvalim priatelom.. snaz sa zaplnit si den nejakym programom, stretavaj sa s ludmi.. viem ze sa ti nechce teraz, ale oto rychlejsie to prestane tak hnusne boliet.. ver mi... rada by som ti pomohla viac, lebo si ten pocit zivo pamatam, ale neda sa to... hlavu hore, on nie je jediny a ty budes este stastna s inym ...:)

leilushka

to nie je o dialke. moj chlapec, uz snubenec byva odo mna vyse 200km a sme spolu uz takmer 4 roky a onedlho sa ideme brat. takze som si ista, ked je laska silna, vsetko prekona a dialka prekazi len vztah na slabych zakladoch.

Hildegarda

Co ti poviem...nie je to vina dialky ani cudzieho dievcata, ani tvoja. Jeho volba, jeho rozhodutie, jeho stastie. Kludne smut, to prejde a ty sa este urcite zalubis.

Klise, ale pravdive.

zufala209

JA som toto zazila prvy krat v zivote a mam pocit ze ma roztrhne... VSetko sa mi zda smutne uuplne vsetko . Aj teraz .. Nikdy by som nepovedala ze kvoli chlapovi dokzem tak vela plakat ... Nechapem to , ked stretnem niekoho na koho myslim cele dni .. ked to konecne pride.. tak to takto musi dopadnut :(( Kvoli tak veela kiilometrom.. este ze ostaneme kamarati.. aspon to ma drzi.. ze sa este budeme vidavat .. a rozpravat hlavne lebo to mi strasne chyba.

Cocacola3

Tie pocity myslím že pozná každá a každý..je to ťažke a neznesiteľne hlavne to prázdno v sebe...s tým už nič a nik neurobí jedine čo ti ostáva tak sa len poriadne vyplakať na všetko treba čas...ja viem že teraz sa to nám ľahko hovorí...život ide ďalej ešte si mladá budu lásky aj sklamania ešte ojojooooj kým nájdeš toho správneho.Tak utri slzy s tváre a aspoň na chvíľočku sa po usmej :-)

lesslie

kludne plac, vyplac to zo seba...vekovy rozdiel neries, ani to ze ty nemas vztah a ostatni maju...hlavne sa s tym musis zmierit a zit dalej akby sa nic nestalo...nikto ti nekaze zabudnut, len sa zmierit s rozhodnutim druheho cloveka aj ked s tym nesuhlasis...ak sa raz niekto rozhodne tak to nezmenis..sms vymaz, plysaky schovaj, pesnicky vypni, lazkaj si a spinkaj....prva laska je nezabudnutelna, tak si nekaz spomienky na nu smutkom...