Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????

Príspevok v téme: Ako sa mam zmierit s tym ze uz patri inej????
zufala209

Takze mam za sebou prve sklamanie v laske... mam 18, a problem robila dialka. Trvalo to takmer rok a pol , to bolo take chodenie aj nechodie kedze sme strasne malo boli spolu ale trvalo to rok a pol!!! On vie o mne vsetko vieme si pisat a rozpravat sa HODINY!! No vyskytlo sa dievca co byva kusok od neho ... JE KONIEC:. a a sa s tym NEDOKAZEM!! zmierit.. ze takto to bude. Ze vsetky toe krasne sms, tie doverne rozhory.. ze vsetko to uz patrii INEJ .... bolo to sucastou mojich dni , moje svetlo ... a zrazu je to inak ....... mam chut stale plakat .. a uz nikdy si nenajdem nikoho s kym si budem rozumiet viac...... Budeme sa stretavat dalej aj sme stale vyborni kamosi ..... ale viem ze neico sa zmeni .. a ja sa s tym nedokazem zmierit,.. neviem to pochopit.. a neviem co mam robit.. :(((( Boze tak mi to vsetko chyba........ Preklita dialka vsetko znicila.. !!!!!

zufala209

ale ja neviem co mam robit.. vsetko mi ho pripomina... jeho vyse 600 sms , pesnicky, plysaky, vidim ho vo vsetkom... stale sa mi chce plakat a ked viem ze on je s nou .. :(( mala som bojovat viac, toto som nemala dopustit... preco si clovek uvedomi co mal az ked o to pride????
ja uz nechapem nicomu.... skoro kazdy okolo mna ma uz svoj vztah..
ja som vstavala a lihala s myslienkou nanho .. aj ked bol vek . rozdiel 8 rokov... vzdy bude mojou prvou velkou laskou .. :((( VZdy..

lesslie

juuj nebud zufala...v zivote sa ludske srdce vie zamilovat viackrat tak naozaj, a castokrat do cloveka, o ktorom by si si to vobec nepomyslela...ak dokazal odist a vytrhnut si ta zo srdca, tak si nebola ta spravna aposledna laska pre jeho srdiecko...a ak ho mas naozajsky rada, tak urcite chces, aby sol stastny...tak mu daj volnost a tym oslobodis aj seba...netrap sa, zivot len zacina, otvor ocka, srdiecko...aj pre inych