pre RNG - prosím o radu

RNG

socfobicka, ja som kupil Mulungu z www.rain-tree.com
Odtial som kupoval pre moje obchody rozne juhoamericke byliny, lebo mali velmi dobru kvalitu a zamestnavali hromadu odbornikov na tropicke rastliny.

RNG

renata 444, podla priznakov mas dost pravdepodobne tetaniu, tj nie vitaminy, ale mineraly ti chybaju hlavne. Dobre zmesy su tie, ktore su urcene na kosti, ako napr Bone essentials firmy Swansonvitamins.com
Ak vitaminy, tak Stress B zmes.
Ak to nepomoze,pozri na ine prostriedky, co som uviedol.

renata444

RNG, nehnevaj sa, ale ak mozes, aj ja by som sa rada od teba poradila. takze, mam strasny stres zo skoly. ale strasny. uz to nie je to co byvalo, spoluziacky ma prestali mat rady, zmenili nam profakov, uplne zlych, citim sa tam zle a kazdym dnom je to horsie. mavam strasne stresy, ale postupne z coraz viac veci. robi mi problem uz aj cesta autobusom a tak. prejavi sa to tak, ze mi strasne, ale naozajstrasne busi srdce - to je hlavny priznak. no a ked to pride, tak mam pocit, ze o chvilku zlyha. to nie je obycajne busenie, to srdce fakt uplne trieska a nechce a ukludnit. spolu s tym mam zavraty a pocit, ze sa viac nenadychnem. hrozne zle sa mi dycha, srdce mi bije ako zvon a ja mam stale pocit, ze umieram. (ano, podoba sa to na panicky atak, az na to, ze je to zazivam pomaly kazdu chvilku a to srdce je najhorsie). psychologicka mi dala xanax, mne po nom bolo horsie. teraz neviem co mam robir, prosim, neporadis mi? hlavne na to strasne busenie srdca, o neho sa fakt velmi bojim! kupila som si zmes vitaminov, co viac mozem urobit? prosim ta o pomoc. dakujem!

RNG

Mulungu-caj,mineraly na kosti, St johns wort, Sam -e, 5-HTP, L-DOPA, choliny,GABA...
Nieco z toho by ti malo pomoct, ale neviem, coho mas v mozgu nedostatok a co ti to sposobuje.
Zacni s mineralmi a rybacim olejom, a pokracuj podla toho, v akom poriadku som to napisal, jedno z nich ti zaberie.
Ten caj z Mulungu je dost novy pre mna, vraj pomaha pri hysterii(bipolarny) tym ze vyrovnava mozgovu cinnost, takze nemas momenty prilisnej cinnosti stredane s nizkymi.