Neviem co mi je

Príspevok v téme: Neviem co mi je
milan187

Dobry den. Moje problemy zacali niekedy pred dvomi tyzdnami ked som objavil na konci mocenia trosku krvi. Nasledne sa pridalo trochu palenie na zaludi a tak som si pre podozrenie zapalu kupil Uroval Drink. Po uzivani problemy mierne ustupili, ale nie uplne. Siel som preto k doktorke ta vzala moc na kultivaciu a spravila prvotne testy mocu a bolo to OK. Nasadila mi tabletky Ciprinol, ale kedze vysledky kultivacie zapal nepreukazali tak som bol odoslany na urologiu. Ta krv sa na konci mocenia uz neobjavovala, mozno som mal aj piesok v oblickach kedze vzdy islo aj take ludovo povedane "smetie", ale bolesti som nemal a ani nemam ziadne. Urologa som sa pytal ci by to nemohli byt chlamydie alebo nejake kvasinky co som mohol dostat aj pri pohlavnom styku nakolko mam aj biely jazyk. NAsledne na to ma teda odoslal na kozne kde stale cakam na vysetrenie a nedostal som sa tam este. Idem v pondelok. Vysetrenia ktore mi boli robene: moc-OK moc kultivacia-OK, krvne testy-OK, Sono obliciek, mocoveho mechura aj prostaty - OK. a posledny vysledok co mam dnes od mojej obvodnej lekarky je ster z ust(jazyka)- nalez: Streptococcus alfa Neisseria pharyng. Chcel by som sa preto spytat ci tento nalez by nemohol sposobovat aj problemy ktore mam stale a to je teda: trosku palenie na usti mocovej rury (zaludi) a nie pri moceni ale aj pocas dna, som aj dost unaveny v poslednej dobe a potil som sa viac a stale mam biely jazyk. Za odpoved Vam vopred dakujem.

milan187

ten ciprinol som dostal pre podozrenie na zapal mechura a ked sa nepotvrdil bol mi vysadeny... len som popisoval ako to vsetko bolo