Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....

Príspevok v téme: Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....
Kika:)

Možno si poviete, hlupana by dala aby si ho udržala...Mám 16, zachvílku 17, a kvoli tomu že sa bojím mat pohl.styk som stratila 2 chalanov, ktorých som milovala, oba to boli dlhodobejšie vztahy, ja proste vždy cúvnem, nie som panna, ale prvý krát som si to moc neužila, dokonca sa mi ten chalan vysvmieval, že blá blá ako mi to nešlo, no asi prečo, neviem čo mám robit, Niekedy mám chut sa asi vyspat s každým , aby som sa to naučila, ale to zas nedokážem mám k sebe úctu, ale nechcem dalej strácat chalanov....
Nemám strach s bolesti, ale stoho že to bude trapas, že ja neviem...Bojím sa a mám privelké zábrany aby som sa uvolnila, neviem prečo príde niekomu dlho čakat 2 mesiace na sex, pre mna je to stále málo, chcem mat chalana, chcem aby sme sa lúbili, aj to tak býva, ale vždy to stroskotá, ked príde na tému sex....Čo mám robit? mám sa prekonat, alebo mám byť sama??:( prosím poradte mi niečo, neviem kto mi má poradit...

Kika:)

Heinz:
No tak dík :D teraz neviem či to mám brat ironicky, alebo pochvalne:D ale nebudem k tebe zlá a budem to brat ako kompliment:D ale šak ja niesom škaredá:DDD ALE NIE, žiadna baba nieje škaredá, len každá je inak atraktívna..no a teraz o inom..:D Odkial si vlastne ty? hmm? Mi prídeš zaujímavý..BTW: aby nemali niektorý pripomienky, že toto nieje pokec, tak možme pokecat cez icQ ak máš...moje som už napísala:)ozvi sa ak chceš..nehladám nič. len pokec..:-P

Heinz-klátil

Vidím, že aj cez net ostatných priťahuješ :D to musíš byť iné kočka. Nie každá baba toto dokáže :)
A to ešte nevideli fotku. akože vauu

Erik060

Kika:) das my prosim dajaky kontakt :) tl cislo alebo icq ?:) ked mas pripade pokec,booom,a mozme sa porozpravat :p nejsom nejaki uchil e to potrebujem staci my laska a dobry vstah :) a ne dajaky sex,nemislim na sex :)) ale na lasku :pp tak ked tak daj mi kontakt :)) a je my 16 neviem jako budes suhlasit vekom :) dakujem :) ozvi sa :))

miroslavenka

Myslim, ze by si sa nemala zaoberat takymito vecami, mas este cas. Pokial mas obavy (aj ked uz nie si panna) a ako tomu hovoris ty - blok, znamena to, ze psychicky este nie si pripravena pohlavne zit.

Kika:)

Nemyslím že zoznámenie na tomto fóre je zrovna to naj:D ale šak ok..odkial si ? pochybujem že odniekal s blízka:-/