Crevna Viroza alebo Salmoneloza?

Príspevok v téme: Crevna Viroza alebo Salmoneloza?
Makaveli

Zdravim, Uz druhy den mam problem s traviacou sustavou, Vcera rano o 7:00 som mal prvykrat hnacku, povedal som si ved mozno som len nieco pojedol tak som isiel do skoly, v skole ma napinalo neziedol som desiatu len susienky. Poobede som si dal Palacinky s dzemom a grankom. Problemy nastali az v podvecer ked som kazdych 20 minut chodil na zachod. Skusal som :

Endiaron - proti hnacke
Cierny caj s konakom
Coca colu
Teplu Pokrievku na brucho
Nic mi nepomohlo
Kedze mam silny metabolizmus tak som mal problemy so zaludkom len zriedka a ked som ich mal tak pomohol cierny caj alebo rusky caj s rumom alebo konakom, prinajhorsom este pokrievka a endiaron a cez noc to preslo
No v tomto pripade to nepomohlo. Cez noc som bol 3x na toalete. Mam riedku stolicu. Dnes som bol u lekara. Moc mam negativny a vysledky z vyteru konecnika pridu V pondelok. Doktorka mi predpisala Ospamox a Endiarex. Uz mi je troska lepsie no stale chodim na toaletu. Mavam krce a nemam chut do jedla a teplotu do 38 Stupnov. Kto mal podobny problem a co mu pomohlo? Vedeli by ste poradit? Dakujem velmi pekne.

shokin

teraz ma vela ludi crevnu chripku-virozu. A proti virusom ti endiex ani nic take nepomoze,to pomaha len pri bakterialnych infekciach. Musis to vydrzat,drzat dietu. Pomahaju borovnice, tvrdsie banany, dubovy caj..