Ako vytvarovať pás?

Príspevok v téme: Ako vytvarovať pás?
bara017

Zdravím,
neviete mi poradiť ako vytvarovať štíhly pás. Mám chlapčenskú postavu, proste takmer žiadny pás a chcela by som ho aspon trosku zúžiť oproti bokom.
Začala som cvicit po behani s tym gymnastickym kruhom, myslite, ze je to dobry sposob, ale mate odskusane nieco ine??? Dakujeeem

kiana

Ahojte, mam otazocku: ak niekto potrebuje vyslovene zmensit ramena, ake cviky a v akej frekvencii by ste odporucali...a ma na to nejaky vplyv aj jedalnicek?...cvicim len s jednoruckami tak 60x rano+orbitrek..45min kazdy den...myslite, ze to staci??

Viem, ze pri chudnuti sa chudne zo vsetkych casti tela, ale chcela by som ich spevnit, aby nevyzerali, ako take plachty...

Prosim poradte...vazne vam budem vdacna...a potrebovala by som to do decembra spevnit, lebo sa chystam na svatbu..prosiiim poradte mi

Dakujem:)))

fifinka

zienky pamatate si ked sa nosili este vysoke nohavice? to bola doba ked sme mali vsetky krasny uzky pas... Teraz je obdobie bedracov a preto uz ten pas nemame tak vytvarovy... ked kralovne nosili korzety na snurovanie mali pas aj 50cm a to uz mali aj 40r.... rekord ma jedna zena co nosenim korzetu dosiahla podla mna uz chore cislo pasu-43cm ci ako to vlastne.... Co som tym chcela povedat? Stahovanie pasu formuje pas najlepsie...

inak ak mi vie niekto poradit ohladom makeupu by som bola vdacna...mam temu na fore no nik este nereagoval.

nadia317

bara017

No tak ja som malinka.Meriam len 163 cm, preto by som chcela mat max. 50 kg.No som uz po porode, tak sa mi predsalen trosku zmenila figura ako ta koza na brusku sa tazko spevnuje, ale ked zacnem na sebe makat,tak tuk na brusku a v pase schudnem ako prvy!Hlavne tym behanim a aerobicom+ brusaky samozrejme.Na ranajky teraz papavam 50 g musli s mliekom a na desiatu 2 ryzove chlebiky sojove so syrom a zeleninou.Je to tak 100 g, potom obed 200 g.Priloha je len max 50 g a zvysok zeleninka a maso.olovrant jogurt alebo ovsene vloky s mliekom a vecera 3 suchare so syrom,sunkou a zeleninkou alebo k tomu cottage cheese, ale len trosku rozotriet na vrch.1 cottage cheese mi vydrzi na 4 porcie.Niekedy tuniak alebo sardinkova natierka.Snazim sa uz po siestej nic nejedavat.No je to strasne tazke, tak sa nalievam vodou alebo zelenym cajom s L-carnitinom.No ten mi len dnes manzel kupil.

bara017

No PILATES moze byt super na formovanie stíhleho tela, ale ked mna tak nudia tieto nedynamicke cvicenia:D radsej budem behat

bara017

kočky tak ja som zase zacala s posilovanim toho brucha a hned sa citim lepsie:) takze asi to bude blbost ze posilovanim sa brucho este zvacsuje:-/ a takto som ho zanedbavala dva tyzdne, joj!
nadia317: Mozem sa spytat aku mas vysku? Som citala uz niekde tvoje prispevky, ze sa ti podarilo pekne schudnut.. Nemohla by si mi napisat ake velke porcie jedavas napr. na ranajky, obed?

hankahanka

brusaky, brusaky,brusaky, odporucam tiez cvicenie PILATES, prehynanie sa z jednej strany do druhej, dopredu dozadu, robit drepy, pri chodzi stiahnut brucho aby sa neustale namahali brusne svaly, tiez pomaha stacioarny bycikel ked sa posadis viac dozadu a pustis ruky,opries si ich o sedadlo a sedis rovno, uvidis ako to bude posobit na brusko (:... drzim palce,chce to len pevnu volu a nejaky ten tyzden!

nadia317

Dinita
Dakujem velmi pekne.Skusim si davat namiesto toho sladkeho jablko alebo mrkvu.Na ranajky mavam teraz musli s orechami a medom a neviem ci prave toto nenastartuje zakazdym tu moju chut na sladke.Budem ich musiet vystriedat za obycajne ovsene vlocky nejake psenicne, ktore ma aj na dlhsie zasytia,lebo po tychto som po 2 h priserne hladna..:-DD

dinita

nadia317,
podla mna mas uzastnu vahu...keby som ja vazila tolko, tak vyzeram ako anorekticka:DD...ja mam totiz zensku postavu, tie boky tak nevadia...ako ten sirsi pas...a co sa tyka toho, ked zhresis, tak...ved kazdy raz zhresi;)...ale nesnaz sa z nicoho nic...makat zrazu viac ako obycajne, mohla by si si vazne ublizit...viem co hovorim;)....a vaha 51-52 je super:))))...je najlepsie, ked si za to sladke das radsej nejaku zeleninu, alebo ovocie..alebo ak sa fakt neudrzis, skus si dat z nejakej sladkosti, ale len trosku...coskoro si telo uvedomi, ze to vlastne nepotrebuje...a zacnes mat chut na nieco ine;)))