Ako vytvarovať pás?

Príspevok v téme: Ako vytvarovať pás?
bara017

Zdravím,
neviete mi poradiť ako vytvarovať štíhly pás. Mám chlapčenskú postavu, proste takmer žiadny pás a chcela by som ho aspon trosku zúžiť oproti bokom.
Začala som cvicit po behani s tym gymnastickym kruhom, myslite, ze je to dobry sposob, ale mate odskusane nieco ine??? Dakujeeem

bara017

no tak dufam ze sa mi to podari, hadam aj rychlejsie:) som nedockava, chcem mat pekny pas = stihly:-) mam icq, sice tam uz tak casto nechodim ale skus ma pohladat a 306420092 a mozme sa povzbudzovat.. ty sa aj nejak obmedzujes v strave???

bara017

Ja mam 21 a preto musim zamakat teraz kym je este cas a dat tu pneumatiku co mam dole:-) ale fakt ze z brucha mi to ide najpomalsie. No pridala teraz k tomu kruhu este aj ten tociaci kruh rotuna alebo ako sa to vola.. len ma po 10 minutach zacne pichat v boku tak si davam 2x10min s pauzou.. Som zvedava ci to teda zaberie, toto usilie. Za mesiac by som mohla dat nejake tri cm dole, ci to je vela?

dinita

ahoj bara017,
no tak drzim ti palce...ja mam 92 v bokoch....a pas uz 74..;)...a kolko mas rokov, ak mozem??:)))...ja mam 19

bara017

No ja potrebujem tych 8/10cm, aby som mala dobry obvod na moju postavu, pretoze boky mam 93cm, ale to brucho 77cm, to je hroza:(( bude to narocne ale tak idem zamakat..Akoze makam dlho, ale nikdy som sa nejak nezamieravala na zmensenie pasu. Ale cm idu lepsie dole ako kilá, v mojom pripade.

dinita

No, tak ja by som chcela dat dole 6 cm...uz sa mi podarili 2...:))...ale moj najvacsi ciel je aby zmizli tie moje 2 zahyby na pase v zadu...uplne:)))...

bara017

ahoj dinita, tak teda ti drzim palce, ja teraz makam na sebe 5x do tyzdna a kazdy den pridam aj ten kruh 3x5min, potom mozno este pridam jednu dve serie, uvidim ako mi to pojde ale je to sranda, tak dufam, ze nam to aj pomoze! Drzim ti palce. Hej hej behanie je uzasna vec, nevyrovna sa mu nic ani aerobik. S behanim som super vytvarovala nohy, zadok, len na tom bruchu to nejak ostava. Musim obmedzit sladkosti, jaaaaaaaj to je tazke. Moj ciel je zhodit z brucha 8cm. Mne moc nejde o vahu. Ty mas ake ciele?

dinita

Ahoj bara017,
ja sa snazim o to iste...takze..kruh hula hop...to je moje...ja cvicim na nom rano kazdy den..4 pesnicky...a behanie je super na cele telo...a aky mas ciel ak sa mozem spytat??:)))