PROSIM POMOC, ja to nevydrzim!!!!

smutnasom

babenka1 ked mi to dnes povedal o rozchode, povedala som mu dost razne ze nech mi to uz viac nehovori ak to nemysli vazne a on stichol.. a ked sme sa lucili, povedali sme si tak navzajom, ze aj ked si vo vela veciach nerozumieme a vadia nam, nevieme sa rozist.. ze nas stale spolu nieco drzi..
ale asi by bolo dobre nabuduce proste odist a pockat ci dojde,, raz som to uz urobila, vtedy mi povedal ze sa so mnou rozchadza a ja som odisla, a prisiel ku mne v dazdi ze ma chce spat, ze ma len tak neneha, o 3hodiny, ale ktovie co by bolo dnes..

jajka001_

povedzme, ze to povie v hadke, tak takym veciam by som prilisnu vahu zas nedavala, ale ked to pouziva casto a pravidelne, to uz by sa mi nepacilo

smutnasom

on nebol cele leto s kamosmi, bol aj s rodinou a este za kamosmi ktorych vidi len raz za rok v lete na 2tyzdne.. takze to chapem.. a aj so mnou bol na dovolenke.. a to ze nechce vazny vztah mi povedal, vraj je na to este moc mlady..ale sme spolu 2roky takze nieco na tom asi bude ze je so mnou.. a na lepsiu necaka, povedal mi ze ak sa so mnou rozide ze inu nehce lebo lepsiu uz nenajde.. ze urcite by bol par rokov radsej sam..
jajka001_ tazko mi je povedat, ci mas pravdu v tom ze ked povie chod, naozaj mu to je jedno, lebo verim v to dobre samozrejme.. ale ako mam zistit co je pravda? nejakym sposobom na to prist.. ved tvrdi ze inu nechce, ze lepsiu pre neho vraj nenajde..

jajka001_

a oni su neradi, velmi neradi do niecoho nuteni. v podstate su to sebci. ale ty ho istym sposobom obmedzovat musis, a on si musi na to zvyknut. ked budete mat niekedy rodinu, bude mat povinnosti, zivot nie je len o uzivani si. ked nebude zvyknuty na to, ze treba sa urcitym sposobom spravat, bude mat problem sa chovat zodpovedne. čo je vo vaznom vztahu dôlezite.

jajka001_

mozno len beries prilis citlivo jeho reakcie
asi su jeho reakcie neprimerane, a to by si mu mala pripomenut, ze nekric, kludne a tak...
ale aj ty, neplac
chlapi zvyknu takto reagovat ked maju pocit ze ich do niecoho nutis

babenka1

a inak podľa mňa by si raz mohla skúsiť, ke´d ti navrhne rozchod povedať "v poriadku" a odísť

ak za tebou príde, tak ťa má naozaj rád

ak nie, tak mu asi na tebe nezáležalo a je zbytočné taký vzťah naťahovať

smutnasom

ale nie, to nie je tak ze mu viac zalezi na kamaratoch.. som mnou je kazdy den, najviac jeden den v tyzdni nie sme spolu, aj na dovolenke sme boli spolu.. ked nie sme spolu vola mi a pise sms..
a jajka, on je so mnou uz dlho, keby sa chcel len zabavat, nechodil by so mnou 2roky a on predo mnou ani inu nemal.. lubi ma, len sa niekedy chova tak blbo, ja neviem preco.. myslis ze moze mat take "vybuchi" preto lebo sa citi zviazany a potom si to takto konpenzuje..? alebo ze tym "tak sa rozid" chce sam seba presvdcit ze to dokazem a nelipnem na nom?

ako mu mam dat najavo ze ma volnost? nikam mu nezakazujem ist, vzdy sa ho pytam ako bolo ked bol prec, co este?

jajka001_

nemyslim ze si hlupa lebo sa nechces rozist s niekym koho lubis - to je predsa normalne
ale mylis sa ked si myslis, ze to vravi len tak ze chod si, ze by sa rozisiel - praveze, je mu s tebou v pohode, lebo robis co on chce, naco by sa rozchadzal , rozide sa ked najde lepsiu

sorry ze ti to takto pisem ale je to tak
ze sa ti neprisiel ospravedlnit - a ty si prisla za nim? preco? jasne ze nema potom potrebu sa ospravedlnovat.

babenka1

možno to bolo chyba, že si mu povedala, že ti chýba, možno aj to bral ako skrytú výčitku...na druhej strane stráviť skoro celé leto s kamarátmi namiesto priateľky je tiež nepekné...predsa len 20ročný muž by už mal mať iné priority ako 15-16 ročný...na druhej strane, ešte to nie je vek na ženenie, možno ešte nepotrebuje vážny vzťah
myslím, že aj ty bi si si mala nájsť niečo, aby si na neho stále nemyslela, isť častejšie von s kamoškami, alebo chodiť na nejaký šport
možno sa zbadá a zistí, že mu chýbaš - lebo inak sa mi nezdá nejaký hnusák, keď vraviš, že vie byť aj veľmi milý a uteší ťa...podľa mňa je len háklivý na to, ke´d sa trápiš kvôli nemu a vadí mu to
tu by ti asi vedel najlepšie poradiť nejaký muž