frajerka? milenka?

Príspevok v téme: frajerka? milenka?
salatka

ahojte, kamaratka ma takyto problem a chcela by vediet aj reakcie inych nezainteresovanych ludi.takze jedna sa o takuto vec. pozna jedneho chalana, je to jej kamarat uz asi 6 rokov, kotry po nej tuzil uz na strednej skole, ale iba v sexualnej oblasti..ona mu odolavala a nic sa v podstate nestalo, lebo nechela..potom si ona nasla znamost a on tiez a nevideli sa az skoro doteraz..pred par dnami si zacali pisat a stretavat sa.. kamaratka uz s piratelom nechodi, avsak ten jej kamarat ma stale frajerku..a stala sa teraz takato vec.. kedze on po nej dlho tuzil a ona chcela sex, tak sa dohodli, ze budu milenci, aby sa o tom nedozvedela jeho frajeka ..tak sa takto tajne stretavaju a spavaju spolu ... lenze jej nejde do hlavy, preco to on vlasnte robi.. podla mna, ak by mal svoju frajerku skutocne rad, tak by ju nepodvadzal ..co si o tom mylsite vy? preco s nou spava?preco to robi? a ked mali rozhovor na temu deti s touto mojou kamoskou, tak on jej narvinu povedal,ze ak by sa im nahodou zadarilo, tak by jej nedovolil ist na potrat a o vsetko by sa postaral a boli by spolu ako rodina a vychovavali svoje dieta.. lenze ona tomu vobec neveri..comu sa ani necudujem a ked sa ho spytala, co by urobil s frajerkou, tak jej hned odpovedal, ze no ved hned by som sa s nou rozisiel..tak vysvetlite nam to este niekto? dakujem za kazdy nazor... a hlavne ju neodsudzujte hned ..iba vyjadrite sa k tomu, ze preco si myslite, ze robi taketo veci ....

lilyoff

salatka ved samozrejme,oni frajerky pred znamostami spominaju malo.mozno mam moc subjektivny nazor ale keby si vedela co mne jeden chalan natrepal o svojej frajerke a stale je snou :-D len chcel hrat na dve strany,ja blba som to dovolila lebo som sa nevedela od neho odputat a nejako mi to prerastlo cez hlavu ale som rada ze uz to skoncilo.tak sa mu pacia obidve a chce si uzi alebo ozivit stereotyp vo vztahu.lebo fakt keby nieco ku kamoske citil je snou a nehra to takto necisto.mozno ani uz nemiluje svoju frajerku,mozno to nieje uz take silne a je jasne ze po case zatuzi aj po inych ked ma na to predpoklady.asi je s frajerkou uz dlhsie,vsak?a ved si pisala ze na strednej sa o tvoju kamosku zaujimal sexualne,tak preco myslis ze teraz je v tom nieco viac?mozno to tak vyzera ale prepac moc by som tomu neverila

salatka

ona od toho neocakava nic .. ide jej len o sex a uzivanie..to je cele..len jej je aj luto, tej jeho frajerky, lebo mi vravela, ze je to taky divny pocit, ze spi s nim a ta jeho baba je napr doma a si mozno hovori, ktovie co robi ten moj a on prtiom s prepacenim suka inu... dost brutal podla mna ... ale kamaratka s tym skoncit nechce, lebo jej totakto vyhovuje

salatka

viete, ale ze mu neni sproste, ze s nou spava, s inou a frajerku podvadza.. ved to je otrasne a aj jej minule hovoril, ze mal blby pocit z toho tak si myslela, ze asi pri sexe s nou myslel na frajerku a on ze nie, ze blby pocit mal z toho , lebo sa bal, ze pride niekto k nim domov alebo nieco podobne..a frajekru ani nespomenul ..

sob

Suhlasim s predchadzajucim nazorom, keby s nou chcel byt, rozide sa s frajerkou. Ak od toho kamaratka ocakava viac, mala by to ukoncit.

salatka

ano ale ako je mozne, ze vypustil taku sprotost typu, ved ked by s nimostala tehotna tak sa s nou HNED rozide... ved to nehcapem ani ja... a ak rozumeju si oni dvaja dobre aj si rozumeli, myslim teraz tu moju ´kamosku a toho jej milenca...

lilyoff

salatka...su typy chlapov ktore len tak lahko nepochopis.Tiez som bola sucastou situacie kde mladik podvadzal svoju frajerku tvaril sa pred tou druhou ze aka je pre nho vzacna mozno aj viac nez ta jeho.a co sa tyka kamosky ktovie co vravi ten chalan svojej frajerke a neverim ze by s snou rozisiel.keby chcel alebo keby nebol zbabelec spravil by to teraz a kebyze ma ona dieta nehrozi ze by ju nechal podla mna.ale ludia su rozni.nepoznam ho.iste je akurat ze mu vyhovuje hrat dvojitu hru a pokial mu to kamoska robi dovtedy to bude robit a ked jej to vyhovuje nieje na tom nic zle ale nech si od toho nic neslubuje ktovie ci by ten kanec vedel nabrat odvahu a opustit tu svoju

jajka001_

podla mna mu ide iba o sex. ked chlapovi ide o sex, naslubuje vsetko. ak by ju fakt chcel, rozisiel by sa s frajerkou.